Конкурс від ЄС для шкіл з усієї України, які створять власні соціальні підприємства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


анкета-школи (2)
Конкурс від ЄС для шкіл з усієї України, які створять власні соціальні підприємства

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ ІЗ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОГО СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК УПРАВЛІННЯ КАР’ЄРОЮ В УКРАЇНІ, МОЛДОВІ, ГРУЗІЇ ТА ВІРМЕНІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ІННОВАЦІЙНОГО ПІДХОДУ ЗІ СТВОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ШКІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (СШП)

Або просто #StudBizEU – це 2-річний проєкт, який реалізує українська освітня платформа School of ME з метою навчати молодь соціальному підприємництву. Головна мета – створити культуру та практику запуску СП у закладах освіти та передати цей досвід у європейські країни!

Протягом кількох місяців відбір пройдуть 15 навчальних закладів з усієї України на яких чекають тренінгові сесії зі створення соціального шкільного підприємництва (прибуткового бізнесу, який має соціальну мету). 

Надалі учасники позмагаються за комплексну підтримку у створенні СШП, яка включатиме супровід проєкту молодіжними центрами, додаткову навчальну програму для учнів, а також грантову підтримку.

Заявка на участь заповнюється представником закладу освіти, який готовий стати куратором майбутньої шкільної компанії.

ВАЖЛИВО: дедлайн подачі анкет – 13.12.2023, 23:59. У конкурсі можуть брати участь заклади освіти державної/комунальної форми власності для учнів 8-11 класів з усіх регіонів України. А будь-які питання можна писати на пошту [email protected]

School of ME – це команда, що вже займається розвитком усвідомленого підприємництва в Україні та модернізацією освіти. Цей та інші наші проєкти ми реалізовуємо за підтримки однодумців з України та світу.

Проєкт “Fostering Youth Social Entrepreneurship and Practical Career Management Skills in Ukraine, Moldova, Georgia and Armenia through the Innovative Social Student Companies (SSC) Approach” реалізується School of ME у партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#EU4Youth #StrongerTogether #StudBiz


Останні публікації цього розділу:

Тендер з друку посібника

Тендер на закупівлю лікарських засобів

Тендер на проведення оцінки ефективності впровадження проєкту

Проведення тренінгу 24-26 квітня, Івано Франківська обл.

Запит на пропозицію REQ-KYV-24-0147 - Закупівля електромеханічних телескопічних спредерів

Онлайн-групи Empowering Woman in Rivne Region для жінок ВПО