Конкурс статей «Вікіпедія для школи»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liza Chekhovska

Вікіпедія
Конкурс статей «Вікіпедія для школи»

До 20 січня 2020 року в українській Вікіпедії проходить конкурс статей для вчителів, присвячений тематиці шкільної програми.

Змагання проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».

Взяти участь можуть будь-які педагоги: усі, хто має досвід роботи в закладах освіти та/або педагогічну освіту. Учасники можуть обрати статті для редагування з-поміж запропонованих організаторами, або ж створювати нові — головне, щоб ці статті відповідали тематиці змагання і стосувалися тем, що входять до шкільної програми.

Конкурс проходить у семи категоріях:

  • Англійська мова;
  • Всесвітня історія;
  • Зарубіжна література;
  • Інформатика;
  • Математика;
  • Мистецтво;
  • Фізика.

Статті оцінюватимуть члени журі — досвідчені вікіпедисти та фахівці з предметів, у межах яких проводиться конкурс. Вони оцінять якісний внесок учасників та оберуть переможця в кожній категорії. Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри із символікою Вікіпедії.

Написані конкурсантами статті мають відповідати критеріям значимості Вікіпедії, базуватись на інформації, опублікованій у надійних (авторитетних) джерелах і не повинні містити фрагментів, що дослівно скопійовані з книг чи статей. Також автори мають дотримуватись принципу нейтральності: описувати різні точки зору, але в статтях не надавати перевагу жодній із них.

 Корисні посилання:

Основна сторінка конкурсу: shkola.wikimedia.org.ua

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/570309347129680/

 Громадська організація «Вікімедіа Україна» є регіональним відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні. Вона займається популяризацією вікіпроєктів фонду, найвідомішим серед яких є Вікіпедія, а також залученням до Вікіпедії нових користувачів та розвитком вікіспільноти в Україні.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»

«Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ»

Тендер на закупівлю та доставку будівельних матеріалів для Іванівської ОТГ (Тернопільська область) та Кочубеївської ОТГ (Херсонська область)

  • Viktor Bukhtiyarov

    Чому важливу природничу дисципліну – хімію в конкурсі проігнорували?