Конкурс статей в українській Вікіпедії «Жінки у STEM»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


unnamed (1)
Конкурс статей в українській Вікіпедії «Жінки у STEM»

1 червня в українській Вікіпедії стартує конкурс статей «Жінки у STEM». До кінця червня всі охочі можуть писати про жінок у науці для Вікіпедії та змагатися за призи.

Як і в Україні, так і по всьому світу, точні науки, технології та інженерія залишаються стереотипно «чоловічими»: кількість жінок у цих галузях значно менша за кількість чоловіків, а досягнення жінок у STEM не завжди достатньо висвітлюються в інформаційному полі.

Прагнучи виправити цю ситуацію, ГО «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН в галузі народонаселення проводять конкурс статей «Жінки у STEM». У рамках конкурсу організатори запрошують усіх охочих писати та покращувати статті про жінок у точних і природничих науках, технологіях та інженерії в україномовному розділі Вікіпедії.

Конкурс триватиме з 1 по 30 червня; переможцями стануть учасниці та учасники, котрі створять і покращать найбільшу кількість якісних статей. Писати можна на будь-яку тему в рамках теми конкурсу: від покращення статті про Марію Склодовську-Кюрі до створення статей про молодих українських науковиць. Обрати тему для написання можна на сторінці конкурсу або запропонувати свою.

Автори найбільш якісного внеску в рамках конкурсу отримають цінні призи від організаторів, активні учасники — заохочувальні призи та сувеніри. Окремі призи отримають переможці спецномінацій, які організатори оголосять додатково.

Сторінка конкурсу — http://stem.wikimedia.org.ua.
Регламент тут.
Довідка Вікіпедії тут
Контакти оргкомітету: [email protected].

 

Джерело: Вікімедіа Україна.


Останні публікації цього розділу:

ЗапоріжжяПрайд оголошує конкурс логотипів/айдентики

Тендер для підрядника для організації та проведення навчального курсу для журналістів

Відкритий тендер на розробку мобільного застосунка

Закупівля навушників

IFES Україна шукає компанію для проведення тренінгу з публічного виступу та кризових комунікацій

Тендер на закупівлю систем електронного поіменного голосування для громад-партнерів Програми DOBRE