Конкурс статей в українській Вікіпедії «Жінки у STEM»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


unnamed (1)
Конкурс статей в українській Вікіпедії «Жінки у STEM»

1 червня в українській Вікіпедії стартує конкурс статей «Жінки у STEM». До кінця червня всі охочі можуть писати про жінок у науці для Вікіпедії та змагатися за призи.

Як і в Україні, так і по всьому світу, точні науки, технології та інженерія залишаються стереотипно «чоловічими»: кількість жінок у цих галузях значно менша за кількість чоловіків, а досягнення жінок у STEM не завжди достатньо висвітлюються в інформаційному полі.

Прагнучи виправити цю ситуацію, ГО «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН в галузі народонаселення проводять конкурс статей «Жінки у STEM». У рамках конкурсу організатори запрошують усіх охочих писати та покращувати статті про жінок у точних і природничих науках, технологіях та інженерії в україномовному розділі Вікіпедії.

Конкурс триватиме з 1 по 30 червня; переможцями стануть учасниці та учасники, котрі створять і покращать найбільшу кількість якісних статей. Писати можна на будь-яку тему в рамках теми конкурсу: від покращення статті про Марію Склодовську-Кюрі до створення статей про молодих українських науковиць. Обрати тему для написання можна на сторінці конкурсу або запропонувати свою.

Автори найбільш якісного внеску в рамках конкурсу отримають цінні призи від організаторів, активні учасники — заохочувальні призи та сувеніри. Окремі призи отримають переможці спецномінацій, які організатори оголосять додатково.

Сторінка конкурсу — http://stem.wikimedia.org.ua.
Регламент тут.
Довідка Вікіпедії тут
Контакти оргкомітету: [email protected].

 

Джерело: Вікімедіа Україна.


Останні публікації цього розділу:

Запит про надання пропозицій на придбання та встановлення охоронного обладнання в офісі Корпусу миру США в Україні

Тендер з пошуку тренерів/ок для проведення тренінгу на платформі zoom для представників громадського сектору у Дніпропетровській області

Тендер з відбору логістичної компанії

Тендер із закупівлі установки для ремонту доріг для Маловисківської ОТГ

Конкурс на закупiвлю театральних крiсел для Нікольського районного будинку культури, смт. Нікольське, Донецька область

Завершується набір на Тренінгову програму "Бізнес у турбулентні часи"