Конкурс серед загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Danyl091010

конкурс
Конкурс серед загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти»

Передумови. Проблеми якості та безпечності харчування, як і попередження шлунково-кишкових та інших інфекційних хвороб, включно з поширенням Covid-19, розкривають низку соціальних і економічних проблем сучасної України: низький рівень надання медичних послуг, високий рівень смертності від інфекційних хвороб, проблеми щодо загальної культури та малий відсоток вакцинованого населення, як і нестача дієвої інфраструктури для забезпечення заходів санітарної та епідеміологічної безпеки. Сьогодні більше як 5 мільйонів дітей харчуються в українських школах і дитячих садках. Лише 2019 року в 38% українських шкіл і дитсадків були зареєстровані харчові розлади в дітей. У зв’язку із цим особливо важливо дотримуватися основних положень системи контролю HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) щодо якості харчових продуктів. 

Мета конкурсу: популяризація здорового та безпечного харчування, впровадження за допомогою принципів НАССР розвитку надійної системи контролю харчових продуктів у закладах освіти.

Умови конкурсу: Під керівництвом учителя команди з шести учнів мають створити та презентувати власний проєкт-ідею, який відображає розвиток надійної системи контролю харчових продуктів у школі. Творчі проєкти можуть бути у вигляді: відео, газет, флешмобів щодо тем «Гігієна харчування» та «Здорове харчування».

П’ять найкращих проєктів буде визначено 15.05.2021.

Заявки на участь у конкурсі подаються на електронну пошту [email protected] до 04.05.2021.

Заявка на участь надсилається на пошту та містить інформацію:

Назва школи, ПІБ учасників команди, ПІБ вчителя, відповідального за проєкт; мотиваційний лист у формі есе або відео на підтвердження інтересу до теми проєкту.

Учасниками конкурсу можуть бути: шкільні команди (по 6 учнів віком 12—16 років з Луганської, Донецької областей, які готові застосовувати отримані знання й досвід у повсякденному житті та передавати їх одноліткам (власний внесок у формі проєктів та ініціатив до цієї теми).

Переможці конкурсу: Шкільні команди, які посядуть І—V місця, візьмуть участь у чотириденному літньому таборі. Шкільні команди, які посядуть VІ й VІІ місця, отримають заохочувальні призи — електросушарки, дзеркала, дозатори.


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на онлайн курс «SOCIAL MEDIA MARKETING та цільове просування бренду», створений для жінок та дівчат, потерпілих від домашнього насильства

Тендер на надання послуг з підготовки аналітичних матеріалів та програмного забезпечення, що уможливить транскордонну валідацію електронно цифрових підписів та сприятиме розвитку транскордонної торгівлі Україна - ЄС

Венчурна студія від Центру стартапів 1991

Грантовий конкурс «Scholarship в Україні» для здобувачів вищої освіти

Інститут розвитку регіональної преси оголошує тендер на розробку сайту для проєкту "По той бік новин"

Funding Opportunity: Annual Program Statement No. 26 | Reform Content (грант))