Конкурс розробок «Освіта в смартфоні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Girls_stem

Конкурс розробок «Освіта в смартфоні»
Конкурс розробок «Освіта в смартфоні»

Дівчата STEM разом із Центром «Розвиток КСВ» оголошують конкурс розробок «Освіта в смартфоні».

Для кого? Для дівчат віком 14-18 років*.

Нащо? Аби підтримати творчі та неказуальні здібності та таланти дівчат, виховати серед них креативний підхід до освіти, надати їм можливість висловити думки і власне бачення розвитку освіти.

Що буде відбуватися? До 10 травня дівчата* можуть подати ідею, проєкт, концепцію, презентацію, есе, демо- чи готовий продукт (програму, веб-сервіс, мобільний застосунок тощо), що слугуватиме якісному наданню освітніх послуг за допомогою смартфону, таблету, планшету. Незалежне фахове журі оцінить усі роботи за критеріями змістовності, оригінальності, творчого підходу та загального настрою. Усі учасниці отримають відзнаки, а переможниці відвідають Київ і ознайомляться з діяльністю Міністерства цифрової трансформації України та інноваційного парку «UNIT.City».

Як взяти участь? Треба підготувати свої матеріали та скомпонувати їх у один файл – pdf, doc, docx, ppt або pptx об’ємом не більше 10 МБ. До 18:00 10 травня цей файл треба додати з анкетними даними в реєстраційну форму.

Де буде список переможниць? На fb-сторінці Дівчат STEM.

Лишилися питання? Відповідаємо по імейлу [email protected].

Партнерами конкурсу розробок «Освіта в смартфоні» є Міністерство цифрової трансформації України, компанії «Infopulse», «ІТ-Інтегратор» і «Sigma Software».

Дівчата STEM – ініціатива, спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії та на підвищення віри дівчат у власні здібності й можливість побудувати STEM кар’єру в Україні. 

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими понад 15 років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності в України. Є національним партнером CSR Europe і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку.

* з підконтрольної території України


Останні публікації цього розділу:

Програма менторства: допомага неурядовим організаціям та жіночим ініціативам

Тендер на розробку операційного плану на 2024-2027 роки Фонду "МХП-Громаді"

Тендер на оновлення фандрейзингової стратегії БФ «МХП-Громаді» на 2024-2027 роки

Тендер на розробку статегічного плану Фонду "МХП-Громаді" на 2024-2027 роки

Тендер на закупівлю послуг на редизайн сайту ГО “Дівчата”

Постачання меблів: подання пропозицій подовжено