Конкурс розробок «Освіта в смартфоні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Girls_stem

Конкурс розробок «Освіта в смартфоні»
Конкурс розробок «Освіта в смартфоні»

Дівчата STEM разом із Центром «Розвиток КСВ» оголошують конкурс розробок «Освіта в смартфоні».

Для кого? Для дівчат віком 14-18 років*.

Нащо? Аби підтримати творчі та неказуальні здібності та таланти дівчат, виховати серед них креативний підхід до освіти, надати їм можливість висловити думки і власне бачення розвитку освіти.

Що буде відбуватися? До 10 травня дівчата* можуть подати ідею, проєкт, концепцію, презентацію, есе, демо- чи готовий продукт (програму, веб-сервіс, мобільний застосунок тощо), що слугуватиме якісному наданню освітніх послуг за допомогою смартфону, таблету, планшету. Незалежне фахове журі оцінить усі роботи за критеріями змістовності, оригінальності, творчого підходу та загального настрою. Усі учасниці отримають відзнаки, а переможниці відвідають Київ і ознайомляться з діяльністю Міністерства цифрової трансформації України та інноваційного парку «UNIT.City».

Як взяти участь? Треба підготувати свої матеріали та скомпонувати їх у один файл – pdf, doc, docx, ppt або pptx об’ємом не більше 10 МБ. До 18:00 10 травня цей файл треба додати з анкетними даними в реєстраційну форму.

Де буде список переможниць? На fb-сторінці Дівчат STEM.

Лишилися питання? Відповідаємо по імейлу [email protected].

Партнерами конкурсу розробок «Освіта в смартфоні» є Міністерство цифрової трансформації України, компанії «Infopulse», «ІТ-Інтегратор» і «Sigma Software».

Дівчата STEM – ініціатива, спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії та на підвищення віри дівчат у власні здібності й можливість побудувати STEM кар’єру в Україні. 

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими понад 15 років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності в України. Є національним партнером CSR Europe і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку.

* з підконтрольної території України


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з організації заходу

Відкритий тендер із закупівлі послуг з організації та проведення тренінгів щодо гендерно зумовленого насильства

Тендер на закупівлю рекламних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі IT обладнання для корпоративної мережі для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Послуги з розробки трьох пакетів тренінгових та навчальних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі кольорових принтерів для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»