Конкурс проектів у місті Покровськ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
micna.gromada

фейсбук проект покроск (1)
Конкурс проектів у місті Покровськ

Завдяки співпраці з програмою “Active Citizens” від British Council та підтримці від Покровської міської ради, місто Покровськ, що у Донецькій області, долучилося до програми з фінансування та реалізації ідей, направлених на розвитку міста – пітчинг проектів!

Захід розраховано на активних мешканців міста. Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може з 1 по 30 вересня подати власний проект для участі у конкурсі, заповнивши онлайн – заявку за посиланням: http://pitching.in.ua/pokrovsk/

Пріоритетні напрямки проектів:

1. Громадський простір
Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.

2. Культурні
Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста і зробити більш яскравим культурне життя Покровська. Запропонуйте оригінальні заходи або фестивалі, що залучать до міста нових туристів, та розвиватимуть мистецтво.

3. Екологічні
Придумайте, яким чином можна дадати більшої гармонії з природою, покращити стан екології і рівень екологічної культури жителів своєї громади.

4. Спортивні
Запропонуйте заходи, події та активний відпочинок задля популяризації серед жителів міста здорового способу життя.

5. Туристичні
Формування іміджу міста та розробка брендінгу; прокладання еко-стежок; розробка та апробація екскурсій. Знаєте цікаві місця – розробіть нові туристичні маршрути для гостей та жителів міста і району, або створіть нові туристичні атракції. 

6. Молодіжні
Запропонуйте проекти, які підтримуватимуть молодих людей, їх активність та ідеї творчої молоді. Чекаємо ідеї на підвищення рівня взаємодії та впровадження платформ спільної дії.

7. Інклюзивні рішення
Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських, сільських та туристичних об’єктів людей з людей з інвалідністю.

8. IT проекти
Застосування сучасних інформаційних технологій для підвищення рівня комфорту і безпеки в місті, створення інноваційних проектів.

Автори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг від Британської Ради, під час якого майстер – фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації. Тренінг відбудеться 23-25 жовтня. А 26 жовтня учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію – всього 5 хвилин.

Пітчинг проектів реалізується за підтримки Покровської міської ради, Британської Ради в Україні (проект “Активні громадяни”), ГО «Міцна громада». 

Не зволікай, заповнюй онлайн – форму вже сьогодні: http://pitching.in.ua/pokrovsk/.

З питаннями звертайтеся на  сторінку ГО “Міцна громада” https://www.facebook.com/NGOStrongCommunity/ та на елекронну пошту [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Набір учасників тренінгів в рамках програми “Real Media Literacy for a Fake News World”

Конкурс міні-грантів для антикорупційних громадських організацій

Конкурс успішних практик щодо впровадження інструментів публічних консультацій та громадської участі в місцевих громадах

Ґрант від громадського ресторану Urban Space 100

Запрошення до подання Заявок: „Розроблення прототипу веб-ресурсу для Територіальних виборчих комісій” для Координатора проектів ОБСЄ в Україні

Тендер на постачання ІТ обладнання та супутніх товарів