Конкурс проектів соціальної дії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Lada

frnbd
Конкурс проектів соціальної дії

12-15 березня в м. Кремінна Луганської області відбудеться незвичайний конкурс на підтримку ініціатив місцевих мешканців. Справа в тому, що громада міста одна з перших в Україні створює іноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволисть поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Як працює такий простір можна дізнатися з цього відео, і місцева влада вже створює свою частку віртуального простору, який серед іншого відкриє бюджетний процес для участі мешканців.

І ця участь починається прямо зараз! Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може подати власний проект для участі у конкурсі проектів соціальної дії, заповнивши онлайн-заявку до 9 березня 2019 р. за посиланням. Пріоритетні напрямки проектів дивитесь нижче.

Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради (12-14 березня в м. Кремінна), під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї, нададуть свої рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня учасники за 5 хвилин мають презентувати доопрацьовані проекти конкурсній комісії (пітчинг проектів), яка визначить переможців, а проекти соціальної дії отримають фінансування як з місцевого бюджету, так і з боку Британської Ради в Україні.

Але незвичайність цього конкурсу полягає в тому, що майже всі ініціативи (визначенні місцеві питання під час мапування з мобільних телефонів чи інших пристроїв, проекти їх рішень), які потраплять до віртуального простору громади, отримають додаткові можливості, незалежно від рішення конкурсної комісії! Яким саме чином дізнаєтесь або на тренінгу, або з подальших інформаційних повідомлень, слідкуйте за тегом #розумнавзаємодія

Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект “Активні громадяни”), БФ «Молода громада», ГО “Наша громада”.

Пріоритетні напрямки проектів:

 • Громадський простір
  Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.
 • Молодіжні
  Запропонуйте проекти, які об’єднують та підтримуватимуть молодих людей, розвивають їх активність та відповідальність, реалізують креативні ідеї творчої молоді. Чекаємо проекти які будуть реалізовані молоддю або за їх активної участі в організації
 • Туристичні
  Формування іміджу міста та розробка брендінгу, прокладання еко-стежок та вело-маршрутів, розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів міста і району; створення нових туристичних атракцій та сервісів.
 • Культурні
  Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста. Запропонуйте цікаві ідеї щодо організації та проведення творчих подій, виставок, перформансів, реалізація просвітницьких проектів тощо.
 • Екологічні
  Придумайте, яким чином можна покращити стан екології та рівень екологічної культури жителів своєї громади
 • Інклюзія
  Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та туристичних об’єктів людей з інвалідністю.

Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного бизайну від Британської Ради, під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації.

Тренінг відбудеться 12-14 лютого в м. Кремінна. А 15 лютого учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію – всього 5 хвилин.

Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект “Активні громадяни”), БФ «Молода громада».

#activecitizensua

Хто має зацікавленість у пілотному впровадженні іноваційної системи «Розумна взаємодія» в своїй громаді, будь ласка, заповніть онлафн форму за посиланням.

Група у fb.


Останні публікації цього розділу:

ЦРІ оголошує тендер на виготовлення відеороликів

ЦРІ оголошує тендер на послуги з графічного дизайну

Тендер на закупівлю послуг перекладу в рамках Програми USAID DOBRE

Тендер на закупівлю обладнання для рекреаційної зони в Станіславській ОТГ

Конкурс IWPR щодо створення документального фільму

Конкурс на місцеву закупівлю послуг поштового зв’язку