Конкурс проектів соціальної дії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Lada

frnbd
Конкурс проектів соціальної дії

12-15 березня в м. Кремінна Луганської області відбудеться незвичайний конкурс на підтримку ініціатив місцевих мешканців. Справа в тому, що громада міста одна з перших в Україні створює іноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволисть поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Як працює такий простір можна дізнатися з цього відео, і місцева влада вже створює свою частку віртуального простору, який серед іншого відкриє бюджетний процес для участі мешканців.

І ця участь починається прямо зараз! Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може подати власний проект для участі у конкурсі проектів соціальної дії, заповнивши онлайн-заявку до 9 березня 2019 р. за посиланням. Пріоритетні напрямки проектів дивитесь нижче.

Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради (12-14 березня в м. Кремінна), під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї, нададуть свої рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня учасники за 5 хвилин мають презентувати доопрацьовані проекти конкурсній комісії (пітчинг проектів), яка визначить переможців, а проекти соціальної дії отримають фінансування як з місцевого бюджету, так і з боку Британської Ради в Україні.

Але незвичайність цього конкурсу полягає в тому, що майже всі ініціативи (визначенні місцеві питання під час мапування з мобільних телефонів чи інших пристроїв, проекти їх рішень), які потраплять до віртуального простору громади, отримають додаткові можливості, незалежно від рішення конкурсної комісії! Яким саме чином дізнаєтесь або на тренінгу, або з подальших інформаційних повідомлень, слідкуйте за тегом #розумнавзаємодія

Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект “Активні громадяни”), БФ «Молода громада», ГО “Наша громада”.

Пріоритетні напрямки проектів:

 • Громадський простір
  Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.
 • Молодіжні
  Запропонуйте проекти, які об’єднують та підтримуватимуть молодих людей, розвивають їх активність та відповідальність, реалізують креативні ідеї творчої молоді. Чекаємо проекти які будуть реалізовані молоддю або за їх активної участі в організації
 • Туристичні
  Формування іміджу міста та розробка брендінгу, прокладання еко-стежок та вело-маршрутів, розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів міста і району; створення нових туристичних атракцій та сервісів.
 • Культурні
  Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста. Запропонуйте цікаві ідеї щодо організації та проведення творчих подій, виставок, перформансів, реалізація просвітницьких проектів тощо.
 • Екологічні
  Придумайте, яким чином можна покращити стан екології та рівень екологічної культури жителів своєї громади
 • Інклюзія
  Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та туристичних об’єктів людей з інвалідністю.

Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного бизайну від Британської Ради, під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації.

Тренінг відбудеться 12-14 лютого в м. Кремінна. А 15 лютого учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію – всього 5 хвилин.

Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект “Активні громадяни”), БФ «Молода громада».

#activecitizensua

Хто має зацікавленість у пілотному впровадженні іноваційної системи «Розумна взаємодія» в своїй громаді, будь ласка, заповніть онлафн форму за посиланням.

Група у fb.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на виконання зйомки серії кінозамальовок про Фестиваль “З країни в Україну”

Фандрайзингова підтримка освітніх програм

Конкурс на закупівлю послуги з проведення серії тренінгів для працівників Соціального офісу «Мультицентр», Маріуполь

Номінація від ХутроOFF на Molodiya Festival

Всеукраїнський конкурс фотографії "Світ навколо очима та серцем людини"

Другий етап тендеру на вироблення брендованої продукції