Конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей

Зафіксувати у Google календарі!


69569645_1373988452753458_1199352845560709120_n (1)
Конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей

А ми до вас із гарними новинами! Фонд “Я майбутнє України” постійно думає про те, яким чином змінити життя бідних дітей. Ми намагаємося допомогти із лікуванням, зібрати до школи, покращити житло. Та при цьому постійно залишається важливе стратегічне питання – освіта і розвиток. У сучасному світі без певного рівня освіти знайти собі місце – дуже складно! І до того ж, як свідчать західні дослідження, найефективнішим методом протидії підлітковій злочинності, алкоголізму та наркоманії – є зайнятість підлітків.

Діти, які активно включені у позашкільну діяльність, значно рідше потрапляють у неприємності, бо їх природний потяг до активності та дослідження світу скерований у здорове русло. Та, на жаль, у сільських дітей значно менші можливості у цьому напрямку. Не у всіх селах є музичні та художні школи, спортивні секції чи аматорські театри. Зпочаткувавши постійну футбольну команду у селі Мигове, ми у фонді зрозуміли – це воно! Це те, що необхідно у кожному селі! Тому Фонд “Я майбутнє України” РОЗПОЧИНАЄ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТАЛАНТІВ СІЛЬСЬКИХ ДІТЕЙ. Світова історія знає чимало талантів, які виросли у бідних сім’ях. Ми хочемо дати такий шанс і українським сільським дітям.

Отже! Протягом осені ми приймаємо на розгляд ваші проекти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках:
мистецтво
спорт
наука

Ваші проекти чекаємо на пошті – [email protected]. У підсумку ми оберемо два із них, які фонд у подальшому повністю профінансує та забезпечить усім необхідним.

Отже:
Ви маєте надіслати свій проект на нашу пошту до 30 листопада.

Аплікаційна форма – завантажити

Проект має дати доступ до занять усім дітям села, незалежно від їх матеріального статку, національності, статі та релігії
Проект має реалізовуватись у громаді конкретного села.

У проекті мають бути ретельно розписані усі деталі його реалізації (хто проводитиме заняття, де вони проходитимуть, яке потрібне обладнання і тд).

У проекті має бути представлений повний бюджет впровадження і щомісячної підтримки занять.

Намагайтесь, аби ваш проект був актуальним (аби діти справді були зацікавлені у цих заняттях), перспективним (аби навички, які отримають діти, справді вплинули на їх життя), та цікавим (відрізнявся від інших ідей, які ми отримаємо).

І, звісно, звертаємося до благодійників – дуже чекаємо Ваших ініціатив! Якщо Ви хочете підтримати конкретні теми (можливо, Ви займаєтесь it, чи полюбляєте саме астрономію), чи конкретні регіони – ми допоможемо Вам знайти прекрасних підшефних і змінити чиєсь життя! Коли-небудь Вам може подякувати Нобелівський лауреат, що саме Ви обладнали лабораторію у його селі, чи відомий атлет розповідатиме у своїх інтерв’ю, що без Вас він би ніколи не почав займатися спортом! Ми шукаємо людей, які вірять в українських дітей, і зможуть допомогти їм розкрити свої таланти!

Чекаємо на Ваші ідеї із нетерпінням! У кожній дитині є надзвичайний талант, і це робота дорослих – створити світ, який дасть змогу його розкрити!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс «Жінки української енергетики»

Конкурс заявок на створення міжрегіональних хабів з розбудови потенціалу жіночих організацій

Кур’єрські послуги для програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (проект DG-East)

Запрошення подати тези для участі в П'ятому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції "Єдине здоров'я"

Тендер на закупівлю послуг з розміщення, харчування та оренди приміщення для тренінгу

Тендер на відбір постачальників транспортних послуг та харчування

 • Юлия Попова

  Де знайти аплікаційну форму?

 • Анатолій Котенко

  В якому вигляді подається проект?

 • Геннадій Рожко

  Аплікаційну форму, будь ласка!

 • Іванна Холод

  Якою може бути максимальна вартість проекту?

  • Анастасія Бульбук

   Бюджет, залежить від глобальності проекту, також це не разова допомога, наш фjнд контролюватиме і допомагати проекту протягом його діяльності. Все індивідуально.

   Зараз ми шукаємо унікальних людей , лідерів, щирих фанатів своєї справи та професіоналів, які здатні запалити цікавість та увагу дітей, давати їм можливість розвиватися не тільки професійно але й морально та духовно. Ми шукаємо людей глибоких, здатних виховати достойне майбутнє покоління.

 • http://www.prostir.ua/ Prostir

  Колеги, до вашої уваги – додано форму завки, завантажуйте і заповнюйте.

 • Ірина Антоненко

  Заявку має подавати лише організація чи може фізична особа?

  • Анастасія Бульбук

   І фізична особа і організація.

 • Ірина Андріяко

  Доброго дня, якщо ласка організаторів – дайте до відому, будь ласка: яка максимальна сума фінансування та можливі витрати в межах проекту? Дякую завчасно.

 • Сільська рада

  Чи може сільська рада брати участь у Вашому конкурсі?

  • Анастасія Бульбук

   Так

 • Сільська рада

  У конкурсі проектів для розвитку талантів сільських дітей чи може брати участь проект зі створення центру дозвілля, в який входить реконструкція будівлі?

 • Зіна Шевченко

  Анастасіє! Маємо намір подавати на конкурс проект. Але ми далеко від ВАШОГО регіону —- Кіровоградщина…. Чи маємо шанс попасти у поле діяльності ВАШОГО БФ?

 • Сільська рада

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, у конкурсі проектів для розвитку талантів сільських дітей чи може брати участь проект, в який входить реконструкція будівлі?

 • Iryna Lazariuk

  Коли дедлайн подачі проєкту?
  Тому що на початку це 30.10, а в середині тексту 30.11???

 • Tamara

  Добрый день! Подскажите пожалуйста можно ли от одной организации подавать несколько проэктов?

 • Наталия Кошкина

  Добрий день! Будь ласка надайте відповідь, якщо є талановиті діти які навчаються в музичній школі та беруть участь у різноманітних конкурсах, чи приймаються заявки для відкриття студії звукозапису?

 • Наталія

  Доброго дня, чи є конкретні якісь вимоги до оформлення даного проєкту ( кількість знаків, символів, кількість аркушів)?

 • Таня Крот

  Доброго дня! Шановні колеги, хто подав заявку, поділіться будь ласка багаторічним досвідом (беремо участь вперше) – подається тільки аплікаційна форма чи ще додається фото, відео? І в якому форматі повинно бути оформлення – Word. rar. і т.д.?