Конкурс «Новини: Журналістські партнерства — Плюралізм» 2023 програми ЄС «Креативна Європа»

Зафіксувати у Google календарі!


плюралізм
Конкурс «Новини: Журналістські партнерства — Плюралізм» 2023 програми ЄС «Креативна Європа»

В програмі ЄС «Креативна Європа» оголошено конкурс «Новини: Журналістські партнерства — Плюралізм» 2023 (підпрограма «Міжсекторальна співпраця»).

Цей конкурс розрахований для ЗМІ, які важливі для демократії та розвитку громадянського суспільства, за посередництвом громадських організацій, активних у медіа секторі.

Загальний бюджет: 5 000 000 євро.
Максимальний розмір гранту на один проєкт: 3 000 000 євро (співфінансування 90%).

Тривалість проєкту: 24 місяці.

Дедлайн: 27 квітня 2023, 17:00 за центральноєвропейським часом.

Детальну інформацію про конкурс українською можна знайти на сайті Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Деталі про конкурс за посиланням.

«Креативна Європа» — це програма Європейського Союзу, яка підтримує культурний та креативний сектори. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу культурного та креативного сектору, зокрема аудіовізуального. Бюджет програми на 2021-2027 роки складає 2,44 млрд євро. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму.

Контакти Бюро в Україні:
https://creativeeurope.in.ua/
[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання

Запит на пропозицію з організації проведення круглого столу «Cтворення механізму страхування політичних ризиків в Україні» (гібридного формату: онлайн та офлайн)

Консультаційні послуги щодо покращення системи закупівель та управління поставками лікарських засобів в Республіці Вірменія

Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

Закупівля фотопослуг

Прийом заявок на програму участі підлітків та молоді у відбудові своїх громад — «План.Дій»