Конкурс «Новини: Журналістські партнерства — Колаборації» 2023 програми ЄС «Креативна Європа»

Зафіксувати у Google календарі!


колаб
Конкурс «Новини: Журналістські партнерства — Колаборації» 2023 програми ЄС «Креативна Європа»

В програмі ЄС «Креативна Європа» оголошено конкурс «Новини: Журналістські партнерства — Колаборації» 2023 (підпрограма «Міжсекторальна співпраця»).

Цей конкурс розрахований для ЗМІ і спрямований на підтримку високих стандартів медіа продукції через посилення міжнародної співпраці серед журналістів та медіа фахівців.

Загальний бюджет: 5 000 000 євро.
Максимальний розмір гранту на один проєкт: 2 000 000 євро (співфінансування 80%).

Тривалість проєкту: 24 місяці.

Дедлайн: 27 квітня 2023, 17:00 за центральноєвропейським часом.

Детальну інформацію про конкурс українською можна знайти на сайті Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Деталі про конкурс за посиланням.

«Креативна Європа» — це програма Європейського Союзу, яка підтримує культурний та креативний сектори. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу культурного та креативного сектору, зокрема аудіовізуального. Бюджет програми на 2021-2027 роки складає 2,44 млрд євро. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму.

Контакти Бюро в Україні: 
https://creativeeurope.in.ua/
[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі мультифункціональних пристріїв (БФП)

ІРРП оголошує тендер на проведення фінансового авдиту

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі будівельних матеріалів для гуртожитку Сільського споживчого товариства "ТГДСБ ЧОРНОБИЛЬ" м. Березань Київської області

Тендер на закупівлю дитячих крісел для автомобілей з метою підтримки безпеки клієнтів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Тендер на закупівлю силових трансформаторів

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі: «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи»