Конкурс на закупку меблів та обладнання для сенсорної кімнати

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender
Конкурс на закупку меблів та обладнання для сенсорної кімнати

Громадська організація «Рада жінок Новоайдарщини» в рамках проєкту «Створення інклюзивно – ресурсного простору для людей з інвалідністю в смт Новоайдар Луганської області» згідно угоди про надання гранту № RPP/2019/11/103/CS від 06 листопада 2019 року в межах проєкту ПРООН № 40963 «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України» цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для здійснення закупівлі обладнання та меблів для облаштування сенсорної кімнати.

Підрядники мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід проведення подібних робіт/ надання товарів чи послуг.

В Пакет документів до цінової пропозиції входить: сама цінова пропозиція, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; витяг з реєстру платників податку, копія першої сторінки паспорту  та ідентифікаційний код.

Проєкт «Створення інклюзивно – ресурсного простору для людей з інвалідністю в смт Новоайдар Луганської області» звільняється від податків, зборів та ПДА країни-партнера. Відтак, ГО «Рада жінок Новоайдарщини» буде оплачувати вартість послуг без ПДВ.

Адреса надання обладнання та меблів: 93500, Луганська обл.,Новоайдарський район, смт Новоайдар, вулиця Центральна, будинок 21. Адреса доставки товарів має бути включена в вартість пропозиції.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Цінових пропозицій і повинні бути в запечатаному конверті доставлені за адресою 93500, смт.Новоайдар, вул.Незалежності, 2. до 09 години 17 серпня 2020 року, після чого вони будуть розкриті. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені постачальники послуг можуть отримати додаткову інформацію за електронною адресою [email protected] до 12 години 14 серпня 2020 року.

Специфікація меблів та обладнання слідуюча:

Диван Відкриття

Розміри виробу (ДхШхВ, мм): 2000(1200)х800(500)х600(255)h

Матеріал:

- каркас дивану виготовлено з екологічно чистої фанери високої якості товщиною не менше 12 мм та ХДФ товщиною не менше 3 мм;

- м’яка частина з первинного ППУ щільністю не менше 28 кг/м.куб., наповнювач меблевий – синтепон. Зовнішня оббивка дивану – тканина з синтетичних волокон Жаккард

або Рогожка – міцна і зносостійка тканина, що підходить для оббивки диванів та інших м’яких меблів, виготовлення подушок.

Переплетення ниток в полотні забезпечує стійкість до розтягування.

Склад тканини – 100% поліестер; зносостійкість – 28 000 циклів;

щільність – 250 г/м ± 5%.

Меблева фурнітура високої якості.

Кольорова гама: сіро-зелена.

На матеріал є відповідні сертифікати

Комплект м’яких модулів до дивану Відкриття

Комплект м’яких модулів до дивану Відкриття складається з 4 модулів.

Розміри виробу (ДхШхВ,мм):

- модуль маленький – 715х645х100h – 1шт.;

- модуль середній – 870х740х200h – 2 шт.;

- модуль великий – 1005х990х300h – 1 шт.;

Матеріал:

- м’яка частина з первинного ППУ щільністю не менше 28 кг/м.куб.,

наповнювач меблевий – синтепон;

- зовнішня оббивка модулів – тканина з синтетичних волокон

Жаккард або Рогожка – міцна і зносостійка тканина, що підходить для оббивки диванів та інших м’яких меблів, виготовлення подушок.

Переплетення ниток в полотні забезпечує стійкість до розтягування.

Склад тканини – 100% поліестер; зносостійкість – 28 000 циклів;

щільність – 250 г/м ± 5%.

Кольорова гама: сіро-зелена.

На матеріал є відповідні сертифікати

Світлова штора з фібро оптичного волокна 100 волокон L-250 см

Фіброоптичне волокно бокового світіння в захисній трубці з м’якого ПВХ, 24 канальний RGB контролер, 2Kd RGB діодна підсвітка, пульт керування. 100 волокон довжиною 250 см.

 

Світловий проектор Mathmos

Розмір: діаметр 240 мм, товщина 50 мм. Матеріал: пластик.

Вага 1,8 кг. Блок живлення, лампа, система ротації дисків.

 

Диск для проектора: кольоровий Зоопарк

Матеріал: пластик, скло. Не менше ніж 80 мм


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на визначення тренера/команди тренерів для проведення навчання з розвитку та удосконалення аналітичних навиків працівників виконавчої дирекції Асоціації та її регіональних відділень

Гранти House of Europe на персональні проєкти в шести сферах

Набір на онлайн курс з екологічного права «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян»

Харківська Міська рада оголошує конкурс соціальних проєктів

Новий проєкт для викладачів журналістики: Використання даних проти маніпуляції та дезінформації

Відкритий конкурс на закупівлю послуг із проведення культурно-пізнавального інформаційного заходу для туристичних операторів і представників ЗМІ