Конкурс на закупівлю товарів/послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(2)
Конкурс на закупівлю товарів/послуг

Громадська організація «Зелені долоні» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» (Угода № RPP/2021/07/067/DR від 14.07.2021), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Щвеції, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів/послуг.

Дата оголошення конкурсу: 30.07.2021

Термін подання тендерних пропозицій: до 12:00 19.08.2021

Предметом закупівлі є товари/ послуги, відповідно специфікації товару, що описано нижче.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

дата початку—дата кінця 30.07.2021 – 19.08.2021

Предметом закупівлі послуг є: вуличні стенди

ТОВАР

 1. Вуличний стенд для обяв (сліди тварин/сміття) – 2 одиниці

Товар повинен відповідати наступним вимогам

Опис: Односторонній інформаційний вуличний стенд на ніжках з постійною інформацією. Лицьова панель виготовлена з композиту, зверху якого наноситься плівка із зображенням/текстом.

Опори і каркас виконані з профільної труби 40*40 мм, прогрунтовані і пофарбовані високоякісної емаллю, яка перешкоджає появі іржі.

Висота ніжок 2300 мм (висота частини, яка буде під ґрунтом 800 мм) ; висота виробу разом з дошкою 900мм. Ширина дошки 1797мм. Матеріал стійкий до погодних умов морозо та сонцестійкість (- 15) (+65) градусів за цельсієм.

 1. Рекламний стенд на вулицю «Прапорець» (схема/правила) – 2 одиниці

Односторонній інформаційний вуличний стенд на ніжках з постійною інформацією. Лицьова панель виготовлена з композиту, поверх якого наноситься плівка із зображенням. Опори та каркас виконані із профільної труби 20 * 20мм і пофарбовані високоякісною емаллю, яка перешкоджає виникненню іржі. Висота головної профільної труби (без декорованого конуса) 2770мм, висота частини, яка буде під ґрунтом 700мм; ширина головної профільної труби 800 мм;

Висота дошки з текстами 1077 мм;

Ширина дошки з текстами 730мм;

Ширина кріплень дошки 764мм;

Відстань між кріпленням та дошкою 20Х20мм

3) Вуличний інформаційний стенд з плоскими кишенями, захисними дверцятами і дахом. – 1 одиниця

Опори щита виготовленні з металевої труби квадратного перетину, яка пофарбована якісною емаллю. Зверху розміщенна пластикова заглушка. Інформаційне полотно, що складається з металу з полімерним покриттям та металевої рамки з кишенями для змінної інформації. Прозорі захисні дверцята з замочком. Захисний дах, виготовлений з металу з пластиковим покриттям. Інформаційне полотно виготовлено з металу з полімерним покриттям, яке стійке до корозії. З аналогічного матеріалу виготовляють відливи для вікон. Кишені пластикові формат А4.Загальна висота металевих опор:2730 мм (висота частини, яка буде під ґрунтом 700мм; висота до дошки з карманами 1200мм; висота в межах дошки без козирка 830мм)

Ширина : 1200мм

4) табличка на металевій стійці-вказівник  – 5 одиниць

Стовп: труба кругла dy = 40, dy = 50 (розбірна для зручності транспортування).

Колір стовпа: сірий.

Висота стовпа від землі: 2000 vм.

Матеріал таблички: алюмінієвий композитний матеріал 3мм + 3 мм = 6мм;

Розмір таблички: 500х150мм;

Вид таблички: одностороння;

Кількість табличок на стовпі: 1 шт;

Нанесення зображення: аплікація плівками Oracal;

Кріплення: обжимний хомут для стовпа.

5) Вуличні ростові фігури – 3 штуки

ростова фігура вулична (3шт)

матеріал композит висота -1500мм

вінілова наліпка

ширина -1000мм

висота частини що занурюють під грунт 500мм

Опори(підставки)металеві підставки 

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії. 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном 0996764934 (відповідальний виконавець за виготовлення стендів ІРИНА) до 12.08.2021 року. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 12:00 19.08.2021

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО [email protected] та [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/067/DR від 14.07.2021 не пізніше 19.08.2021 року,

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12.00 19.08.2021 року розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20/08/2021 року

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0996764934

 

 


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»