Конкурс на закупівлю та брендування шоперів та пляшок для води

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Petro Lazarchuk

тендер tender(1)
Конкурс на закупівлю та брендування шоперів та пляшок для води

Громадська організація «Агенція трансформацій «М.КЛАС»» в рамках проєкту «Мобільний додаток «Пакован»» (Угода №RPP/2021/09/107/EC  від 13.09.2021), який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує конкурс на закупівлю та брендування шоперів та пляшок для води. 

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг:

03-17.11.2021 р.

Предметом закупівлі є:

1. Шопери (торбинки для здійснення покупок) з нанесенням друку – 129 шт.
2. Пляшки для води з нанесенням друку – 100 шт.  

Технічне завдання для надання послуг:

 • Шопери (Торбинки для здійснення покупок) з нанесенням друку. Кількість – 129 шт. 
 • Технічні характеристики виробу. Матеріал: бавовна або льон 240 г/м² Розміри: 36см х 38см х 7см Ручки: 60см х 2,5см Колір: бежевий або білий 
 • Технічні характеристики друку. Шовкотрафаретний або цифровий друк
  Площа задруку: h210 х w214 mm, Площа носія: h380 х w360 mm х 70 mm

Зовнішній вигляд та детальне технічне завдання можна завантажити за посиланням.

 • Пляшки для води з нанесенням друку. Кількість – 100 шт.
 • Характеристики пляшки: Ємність 600 мл, матова текстура.Чашка з мотузкою, портативна.

Матеріал пляшки: харчовий пластик. Колір кришки: білий, зелений, чорний

 • Область нанесення логотипу 82х17mm

Зовнішній вигляд та детальне технічне завдання можна завантажити за посиланням.

!!! У вартість товару повинна бути включена доставка товару на адресу замовника у м. Львів.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

- Досвід виконання схожих замовлень

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД;

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників (витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
 • цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 • інші документи, які можуть бути корисними для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: дата завершення надання послуг не пізніше 30 листопада 2021р.;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін. 

Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected] або за телефоном +38 096 663-59-95 (Ольга Матусяк) до 14.11.2021 р. 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси [email protected] та  [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/107ЕС не пізніше 17.11.2021 р. до 18.00 год.

 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 год 17.11.2021 р. розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором лише переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 19.11.2021 р.

 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг будівництва та ремонту (продовження)

Запит на надання пропозиції REQ-KYV-22-0057 Закупівля послуг із проведення промоційної кампанії з метою підтримки бізнесу ветеранів України

Набір менті на Менторську програму 4.0

Тендер на закупівлю комп’ютерної, офісної та побутової техніки (RFQ# UCBI III-074-5-1)

Закупівля обладнання за грантом G-Kra-081 «Впровадження двовимірного маркування лікарських засобів»

Запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів