Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

DGE_Logo
Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.. Метою Проекту DG-East є  зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити закупівлю санітарних блоків (модульних туалетів)  для Дружківьської міської ради.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку: RFQ_KRA-090-D-034-2 sanitary blocks

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа номер KRA-090-D-034-2 та вказавши назву Вашої організації в самому листі.

Кінцевий термін подання пропозицій 16 грудня, 2021, 18:00 за Київським часом.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19