Конкурс на закупівлю проектора

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
harchov

тендер tender(5)
Конкурс на закупівлю проектора

Громадська Організація   «КЛЄВАНТ» в  рамках проєкту “Центр надання правової допомоги мешканцям Мирноградської ТГ та ВПО” Угода RPP/2021/09/095/DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції – оголошує відкритий Конкурс на закупівлю проектора.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

23 жовтня 2021р – 5 листопада 2021р

 Предметом закупівлі є: Проектор

Кількість одиниць: 1 од.

Epson EB-980W White (V11H866040)

Або аналог з такими ж характеристиками.

Закупівля здійснюється в рамках проекту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; не є платниками ПДВ; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

 Учасник зобов’язується здійснити постачання товару за свій рахунок на адресу : м. Мирноград, Нова Пошта, відділення №2.

  Учасник конкурсу у складі цінової пропозиції  надає організатору  наступні документи:

 •     копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якому зазначено код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи  та відсутності у реєстрі боржників;
 •     копія Довідки або Витягу з ДПС про стан  податкової реєстрації;
 •     цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 •     рахунок-фактура;
 •     зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 •     гарантійний талон, гарантія не менше року; інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк поставки товарів: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою:[email protected], або за телефоном 0660-888-489,  (керівник проекту  Синиця Яна)   до 05 листопада 2021р, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси Громадської Організації [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода RPP/2021/09/095/DR,____ (назва учасника)» не пізніше 05 листопада 2021 р , 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 05 листопада 2021р,  23:59    розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 9 листопада 2021р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0660-888-489.

ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 _________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м.ХХХХХХХ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО  «КЛЄВАНТ» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на закупівлі товару : проектора, згідно з вимогами, висунутими ГО  «КЛЄВАНТ» згідно конкурсного оголошення №3 про Конкурс на закупівлю проектора від  23.10.2021 року.

 Вивчивши конкурсні вимоги ГО  «КЛЄВАНТ» _____________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги ГО  «КЛЄВАНТ» відповідно до наступних умов:

Найменування товару: ____________________.

Якість товару: ________________________.

Ціна товару (грн., з/без ПДВ): ____________________.

Строк постачання товару: __________________.

Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.

Опис/характеристика товару: _______________________.

Умови оплати: 100% оплата після постачання ___________________.

Умови, які необхідно виконати організації для отримання товару: _____________________.

Податковий статус постачальника: _________________________

КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»