Конкурс на закупівлю послуг з проведення тренінгів для УСЗН м.Слов’янськ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

тендер
Конкурс на закупівлю послуг з проведення тренінгів для УСЗН м.Слов’янськ

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.. Метою Проекту DG-East є  зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити закупівлю кваліфікованих послуг з розробки та проведення тренінгів для Управління Соціального Захисту Населення Слов’янської Міської Ради.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected] , зазначивши в темі листа номер RFQ DG-EAST-KRAM-055 та вказавши назву Вашої організації в самому листі. Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього RFQ можна надсилати до 17:00 за Київським часом 7 серпня, 2020 року. Відповіді на запитання будуть розміщені на цій сторінці 10 серпня, 2020 року.

Відповіді на запитання – Q&A.

Кінцевий термін подання пропозицій 12 серпня, 2020, 18:00 за київським часом.


Останні публікації цього розділу:

IREX шукає підрядника для постачання обладнання

Стипендії на спеціалізацію з медичного менеджменту на Магістерській програмі з публічного управління та адміністрування УКУ

Тренінг-курс з політичного лідерства для жінок

Конкурс на закупку меблів та обладнання для сенсорної кімнати

Гранти для мікробізнесу та самозайнятих осіб Донецької та Луганської областей

Тендер на розробку дизайну та макетів сайту CEDOS