Конкурс на закупівлю послуг тренера/ки для проведення сесії з фандрейзингу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ann Smakula

лого_КримSOS
Конкурс на закупівлю послуг тренера/ки для проведення сесії з фандрейзингу

ГО «КРИМСОС», в рамках реалізації проекту «Посилення спільнот ВПО в  західних та центральних  областях України» згідно партнерської Угоди з УВКБ ООН № UKR01/2023/0000000308/000, 2023 р., запрошує до участі у тендері на закупівлю послуг ТРЕНЕРА ДЛЯ  ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ З ФАНДРЕЙЗИНГУ RFQ 07/23KrymSOS.

Ми були б вдячні за отримання Вашої пропозиції на адресу електронної пошти [email protected] не пізніше 18:00 16.06.2023 з обов’язковим вказанням у темі листа «RFQ 07/23KrymSOS».

Пропозиції надіслані пізніше зазначеного терміну до розгляду не прийматимуться.

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням: RFQ 0723 Тренер з фандрейзингу

Просимо уважно ознайомитися з тендерною документацією та в разі Вашої зацікавленості, подавати пропозиції згідно з усіма вимогами.

До участі у тендері будуть допущені лише  пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника  є остаточним та оскарженню не підлягає.

Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення Учасників по електронній пошті.

Чекаємо на Ваші пропозиції!


Останні публікації цього розділу:

Розпочато прийом заявок на Школу Антикору для журналістів та активістів

Закупівля будівельних матеріалів PFRU-2024-062|Chemonics ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Закупівля навісного обладнання до екскаваторів-навантажувачів

Український фонд “Благополуччя дітей” оголошує відбір постачальника на проведення комплексу ремонтних робіт в офісному приміщенні

Конкурс на закупівлю меблів

Тендер на організаційне та технічне забезпечення 2-х заходів