Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mariika

тендер tender(2)
Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

ГО «Зміни Є» в рамках проєкту «Сприяння підзвітності влади та встановлення громадського контролю за вирішенням екологічних проблем» (Угода №RPP/2021/07/030/ DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий Конкурс на закупівлю послуг smm-просування.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

дата початку 17 вересня 2021 — дата кінця 30 вересня 2021

Предметом закупівлі послуг є:  smm-просування проєктного контенту у соцмережах та збільшення аудиторії контенту, створення партнерської бази розповсюдження контенту.

Вимоги: досвід роботи у напряму smm-просування, досвід просування у соцмережах проектного контенту, наявність партнерської бази у Донецькій та Луганській областях, вміння працювати з аудиторією.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

  • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
  • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
  • рахунок-фактура;
  • зразок договору;
  • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

  1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
  2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
  3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
  4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
  5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% після надання послуг та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected] , або за телефоном +380993488513 (керівниця проєкту Анастасія Мазниченко) до КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН  ДЛЯ ЗАПИТАНЬ – 27 вересня  2021, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО «Зміни Є» [email protected] та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/030/ DR ___(назва учасника)» не пізніше 24.00 , 30 вересня 2021,або в оригіналі у паперовому вигляді у запечатаному конверті мають бути надіслані за адресою: 85300, Донецька область, м Покровськ, вул. Залізнична  40, ГО «Зміни Є» не пізніше 27 вересня.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 30 вересня 2021 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 5 жовтня 2021.

 Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380993488513 


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг менторів

Запрошення до участі у відкритому тендері на закупівлю послуги перевезення для проведення заходів

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з розміщення учасників

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з харчування учасників

Тендер на закупівлю спеціального обладнання для регіональних ТБ студій

Конкурс на закупівлю ноутбуку