Конкурс на закупівлю Планшеток інструктора з орієнтування і мобільності

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NAPD

тендер tender ntylth(1)
Конкурс на закупівлю Планшеток інструктора з орієнтування і мобільності

(далі – „Запит”) 

Громадська спілка “Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” (далі – «Організатор») оголошує конкурс на закупівлю Планшеток інструктора з орієнтування і мобільності (ОіМ) (Набір тактильних схем Picture Maker Wheatley) 

Джерело фінансування закупівлі Дана закупівля необхідна для проведення навчально-практичного семінару-тренінгу, запланованого в рамках проєкту «Орієнтування та мобільність: основа реабілітації осіб з порушеннями зору», що реалізує ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки Програми розвитку ООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансової підтримки Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини (Угода RPWD-GA-2023-10 від 16.05.2023 р.).

Опис позицій до закупівлі товарів 

Планується придбати 6 Планшеток інструктора ОіМ (Набір тактильних схем Picture Maker Wheatley, виробник: American Printing House for the Blind).

Планшетки будуть використовуватись під час навчальних заходів для фахівців ОіМ в рамках даного проєкту та в подільшому.

Picture Maker (Wheatley Tactile Diagraming Kit) – інструмент, який можна використовувати для різних цілей, включаючи створення тактильних карт та діаграм. Дошка з повстяним покриттям на липучці поставляється з формами різних типів, які можна використовувати для тих, кому потрібно вивчити навколишнє середовище за допомогою орієнтації та мобільності.

 Універсальний інструмент для навчання орієнтації та мобільності, легкий, портативний та зручний для використання у польових умовах. Корисно для навчання та оцінки позиційних концепцій, одноблочної орієнтації, розробки сітки, ознайомлення з будинками та кімнатами, а також для ілюстрації схем перехресть.

 Приклад діяльності:

  • Картографування: вулиць, будинків, офісів та ін.
  • Діаграми: блок-схеми організацій, генеалогічні дерева, процеси тощо.
  • Основні поняття: форми, числа, геометрія тощо.

Назва

Кількість

Додаткова інформація

1

Планшеток інструктора ОіМ (Набір тактильних схем Picture Maker Wheatley, виробник: American Printing House for the Blind)

 

 6 шт

 

 

Ціна за шт

Термін поставки

Термін постачання товарів

з 22 червня 2023 року по 29 червня 2023 року

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам (Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП).

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників
  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками Наталія ЗАСКАЛЕТА, тел. 066-405-2380, електронна пошта [email protected]   

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії