Конкурс на закупівлю основної та бокової секцій лежачого поліцейського

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mich

тендер tender
Конкурс на закупівлю основної та бокової секцій лежачого поліцейського

ГО «Освітня лабораторія сприяння протидії біозагрозам» в рамках проєкту «Безпека громади – щасливе життя» конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей», що виконується за договором #RPP_2021_04_009_ADM між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру  оголошує відкритий Конкурс на закупівлю основної та бокової секцій лежачий поліцейський (штучна дорожня нерівність ЛП-04).

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання товару, включно:

    20.10.2021 — 04.11.2021

 Предметом закупівлі є:

 1. Лежачий поліцейський 500х500х50 мм, основна секція

Кількість одиниць: 180

2.    Лежачий поліцейський 500х500х50 мм, бокова секція

Кількість одиниць: 24 

Товар повинен відповідати наступним вимогам

У ціну товара потрібно включити транспортні витрати “Нова пошта” відділення №1 м.Кремінна, Луганська область

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна,тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової  пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду. 

Істотні критерії (умови) відбору  цінових пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання  Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання цінової пропозиції

До участі у відборі цінових пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Цінові пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380502847333 Вощаний Костянтин Михайлович до 30.10.2021, 17:00

Конкурсні документи (цінові пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані: 

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронні адреси [email protected], [email protected]
 •  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода #RPP_2021_04_009_ADM не пізніше 10.00 05.11.2021р., або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: пр-т Дружби, 18/8, м. Кремінна, Луганська обл., 92900 не пізніше 10.00 05.11.2021р. 

Всі цінові пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10.00 05.11.2021р. розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 06.11.2021р.

 Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380502847333

ЗРАЗОК

ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

_________________________ (повне найменування постачальника) _______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м. ххххххххххх, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Освітня лабораторія сприяння протидії біозагрозам» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на _____ (найменування товарів/послуг) ___________________________, згідно з вимогами, висунутими ГО «ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ»  згідно тендерного оголошення конкурсу про закупівлю товару “ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ” від 15 жовтня 2021 року.

Вивчивши тендерні вимоги ГО «ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ», _________________________ (повне найменування постачальника) _______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування послуг/робіт/товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________
   
 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»