Конкурс на закупівлю ноутбуку “17,3”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(3)
Конкурс на закупівлю ноутбуку “17,3”

ГО «Освітній проект «Відмінна школа» в рамках проєкту «Організація Центру психолого-педагогічної підтримки  родин з дітьми молодшого шкільного віку» (Угода №RPP/2021/07/043DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції) оголошує Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання.

Предметом закупівлі є  :

Ноутбук для діловодства та обліку – 1 одиниця

Технічні характеристики

 

Діагональ екрану

17,3″

Процесор

4х ядерний

Операційна система

Windows 10 Home 64bit

Відео картка

інтегрована

Оперативна пам’ять

8 ГБ, DDR4

Обсяг накопичувача

256-512 ГБ SSD

Мережеві адаптери

Wi-Fi 802.11ac; Bluetooth; Ethernet

Роз’єми і порти введення-виведення

2 x USB 3.2 Gen1 / 1 x USB 2.0 / HDMI / LAN (RJ-45) / комбінований роз’єм для навушників / мікрофона / кардрідер

Додаткові можливості

Веб-камера, вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки

 або аналогічний за характеристиками іншого виробника

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ. 

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

  • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
  • цінова пропозиція;
  • рахунок-фактура;
  • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
  • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО «Освітній проект «Відмінна школа» [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю комп’ютерної техніки»  не пізніше 7 жовтня 2021 року. 

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном 0502612573 (керівник проєкту Вікторія), 0506313160 (Наталя) до 07 жовтня 2021 року, 17.00.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 07 жовтня 2021 року розгляду не підлягатимуть.

Поданням своєї пропозиції учасник погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення. А також підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови.

Конкурс відбудеться протягом 3 днів після кінцевої дати подачі документів на конкурс.

Контакти: 0502612573 (Вікторія), 0506313160 (Наталя)

 


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

Консультаційні послуги з розробки, оновлення тренінгових матеріалів, проведення навчальних заходів в рамках реалізації проекту HealthLink Конкурс 29-КС-22

Тендер на закупівлю ноутбуків для НАЗК

Відкритий конкурс із закупівлі посуду для сервірування

Тендер на закупівлю блочно-модульної твердопаливної котельні та мережевих насосів для КП БСР "Бородянкатеплопостачання" та Людвинівського ЗДО «Берізка» Макарівської сільради

УНЦПД оголошує конкурс на постачальника послуг ілюстратора матеріалів