Конкурс на закупівлю меблів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
26072000

тендер tender(3)
Конкурс на закупівлю меблів

ГО «Білокуракинська районна організація  людей з інвалідністю «Святителя Луки» в рамках проєкту «Консультаційний пункт «Подолаємо проблеми разом» (Угода №RPP/2021/07/041/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю шафи офісної, комп’ютерних крісел, стільців офісних, офісного дивану.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

27.07.2021р.—10.08.2021р.

 Предметом закупівлі послуг є:

Меблі

Кількість одиниць: 8

Товар повинен відповідати наступним вимогам

Лот 1:

Шафа офісна   – РОЗМІР:Довжина2600 мм; Ширина400 мм; Висота 1950 мм;  колір білий/санома. Повинен складатись із відділу для одягу, відкритого архівного відділу та закритих поличок. -1 од.

Лот 2:

комп’ютерне крісло – база  металева з  с пластиковими накладками; Висота сидіння регулюється;

Мінімальна висота крісла: 1175

Максимальная висота крісла:1285

Ширина сидіння:540

Глибина сидіння:480

Колір  салатовий  - 2 од.

Лот 3:

      стільці офісні – металевий каркас на чотирьох ніжках. Розмір 59*55*45/88, хромовий метал, колір яскраво жовтий – 4 од.

Лот 4:

      офісний диван – розмір 1600*710*850мм; каркас – інтегрований (внутрішній) металевий каркас; ніжки хромовані, оббивка –  щкірозамінювач, колір  салатовий  – 1 од.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

  • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
  • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
  • рахунок-фактура;
  • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

  1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
  2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
  3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
  4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору;
  5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном 0662880597 (бухгалтер проєкту Ведмеденко Наталія_) до 10.08.2021р , 17:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

  • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО «Білокуракинська районна організація людей з інвалідністю «Святителя Луки» star4enko[email protected]gmail.com  та [email protected]  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/041/DR  не пізніше 10.08.2021р. 17:00, або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 92200, Луганська область, смт. Білокуракине, вул. Рудяшка 2б не пізніше 08.2021 р., 17:00.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10.08.2021 р. 17:00,  розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 16.08.2021 р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури не повинен бути платником ПДВ .

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0662880597


Останні публікації цього розділу:

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Freedom House оголошує конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю за силовими структурами

НДІ. Запит на подання пропозицій. Мистецька виставка на тему гендерної рівності в Україні

Конкурс на закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030

Конкурс на закупівлю обладнання (Ноутбуків)

Конкурс на закупівлю обладнання (Принтер)