Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Grigorenko

Тендер9
Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання

ГО «Старобільська громадська організація «Воля» в рамках проєкту «Залучення селян Сватівської ОТГ до електронного врядування» (Угода №RPP/2021/07/032/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг: 04.08.2021 р. – 21.08.2021 р.

Предметом закупівлі послуг є: багатофункціональний пристрій (БФП)

Кількість одиниць: 11 шт.

Товар повинен відповідати наступним вимогам: БФП, тип принтера – лазерний, тип сканера – планшетний,
чорно-білий друк, формат паперу – А4, метод друку лазерний, швидкість ч/б друку (A4) – 22, інтерфейс – USB, HP LaserJet Pro M28a (W2G54A) або аналогічний за характеристиками товар іншого виробника.

Закупівля послуг в рамках проєкту здійснюється без ПДВ!!!

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).

Постачальник за власний рахунок має доставити/надіслати товар до м. Старобільська або м. Сватове Луганської області.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

● код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
● цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
● рахунок-фактура;
● зразок договору купівлі-продажу / постачання;
● інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
4. строк надання послуг: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору;
5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний строк.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі, двома траншами: 1. протягом двох робочих днів з моменту отримання товару (орієнтовно 70% вартості); 2. до 30.11.2021 р. (орієнтовно 30% вартості).

Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронні адреси: [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/032/DR не пізніше 18 год. 00 хв. 21.08.2021 р., або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 92702, пл.Базарна, 5, м.Старобільськ, Луганська обл. не пізніше 18 год. 00 хв. 21.08.2021 р.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 год. 00 хв. 21.08.2021 р. розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації
Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 25.08.2021 р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефонами +380995555684, +380963026093 (керівник проєкту Володимир Григоренко) до 17 год. 00 хв. 20.08.2021 р.

 

 

ЗРАЗОК КОНКУРСНОЇ ФОРМИ
КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

м. _____ «____» ________дата______ року

(повне найменування постачальника), (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м.Старобільськ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію Старобільській ГО «Воля» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на закупівлю БФП, згідно з вимогами, висунутими Старобільською ГО «Воля» згідно конкурсного оголошення від 04.08.2021року.

Вивчивши конкурсні вимоги Старобільської ГО «Воля», (повне найменування постачальника), цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується поставити товар Старобільській ГО «Воля» відповідно до наступних умов:
1. Найменування товару: ____________________.
2. Якість послуг відповідатиме: ________________________.
3. Ціна товару (грн. з/без ПДВ): ____________________.
4. Строк поставки товару: __________________.
5. Опис/характеристика товару: _______________________.
6. Умови оплати: ___________________.
7. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг: _____________________.
8. Податковий статус постачальника: _________________________
9. КВЕД:______________________
До цієї Пропозиції додається:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
3. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
4. Зразок Договору надання послуг

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»