Конкурс на закупівлю 22 надувних намети для органів місцевого самоврядування Східної та Південної України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

тендер tender 1 (9)
Конкурс на закупівлю 22 надувних намети для органів місцевого самоврядування Східної та Південної України

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. DG East працює над просуванням інклюзивної громадської ідентичності, загальним громадянським цінностям і об’єднаній Україні, усуваючи роз’єднувальні впливи агресії Росії, та наслідки триваючого збройного конфлікту шляхом збільшення участі громадян, покращення надання послуг та більш чуйного управління.  

У рамках своєї діяльності DG East планує здійснити закупівлю 22-х надувних намети  для гуманітарних операцій для Краматорської міської ради, Костянтинівської міської ради, Бахмутської міської ради, Херсонської міської ради, Миколаївської міської ради, Донецької обласної державної адміністрації, Луганської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської області обласної державної адміністрації, Запорізької обласної державної адміністрації.

Доставка наметів  передбачена у наступні міста: Запоріжжя (кілька адрес), Дніпро (кілька адрес), Миколаїв, Костянтинівка, Краматорськ, Херсон.

Деталі конкурсу знаходяться за посиланнямRFQ DGE KRA-099-D-043-2022_Assistance to LGEs_tents_final

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа номер  KRA-099-D-043-2022_tents та вказавши назву Вашої організації в самому листі. 

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього конкурсу можна надсилати до 06 лютого 2023 року на електронну адресу [email protected].

Кінцевий термін подання пропозицій – 14 лютого 2023 року, 18:00 за київським часом. 


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання

Запит на пропозицію з організації проведення круглого столу «Cтворення механізму страхування політичних ризиків в Україні» (гібридного формату: онлайн та офлайн)

Консультаційні послуги щодо покращення системи закупівель та управління поставками лікарських засобів в Республіці Вірменія

Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

Закупівля фотопослуг

Прийом заявок на програму участі підлітків та молоді у відбудові своїх громад — «План.Дій»