Конкурс на виготовлення промопродукції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
hromada

ефективна первинна медицина в громаді
Конкурс на виготовлення промопродукції

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області оголошує конкурс цінових пропозицій на закупівлю послуг виготовлення промопродукції в рамках виконання проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» (за фінансової підтримки Європейського Союзу).

Умови оплати: безготівковий розрахунок, післяоплата.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: з моменту заключення договору, орієнтовно до 1 квітня 2021 року.

Закупівля здійснюється за рахунок гранту програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» (розрахунок – в національній валюті України).

Враховуючи норми Податкового кодексу України та положення Порядку постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), до розгляду приймаються цінові пропозиції із визначенням вартості предмету закупівлі без ПДВ.

Склад цінової пропозиції:
1. Цінова пропозиція;
2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. Запит цінових пропозицій).
3. Також, просимо додати до Вашої цінової пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Деталі:  Запит_промопродукція 15.03.

Цінові пропозиції приймаються на електронну пошту: [email protected] або за адресою — Україна, м.Харків, 61022, майдан Свободи, буд.5 Держпром, під’їзд 1, 2й поверх.

Кінцевий термін подання цінових пропозиції – 19 березня 2021 року. 16.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:
Наркізов Микола, тел. 068 2500712 або 095 3459561, e-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»