Набір на тренінг “Використання існуючих механізмів та інструментів для нагляду за впровадженням реформи охорони здоров’я”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Oversight_image
Набір на тренінг “Використання існуючих механізмів та інструментів для нагляду за впровадженням реформи охорони здоров’я”

В рамках Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошується набір учасників на тренінг для представників пацієнтських організацій «Вивчення та використання існуючих електронних інструментів для нагляду за впровадженням реформи охорони здоров’я».

Тренінг відбудеться 23-25  квітня 2019 р. у м. Київ та має на меті навчити представників пацієнтських організацій здійснювати функцію нагляду за впровадженням реформи охорони здоров’я, використовуючи існуючі електронні інструменти бюджетного моніторингу, моніторингу медичних закупівель, призначення медичних препаратів, їх доступності, в тому числі за рахунок державних соціальних програм, задля захисту прав пацієнтів та нагляду за державними закупівлями у сфері охорони здоров’я (проект Програми додається – Додаток 1_Agenda_Training_Patient Oversight_April_23-25_2019_Ukr_DRAFT.

Завдання тренінгу:

  • Ознайомити учасників з планами щодо реформи охорони здоров’я: від концепції до втілення, показати зміни в ході реформи на первинній ланці медичної допомоги та перехід до реформи спеціалізованої ланки медичної допомоги.
  • Ознайомити учасників із існуючими ресурсами стратегічної інформації для нагляду за впровадженням реформи охорони здоров’я
  • е-Health як інструмент збору стратегічної інформації.
  • Ознайомити учасників із застосуванням порталу e-data.gov.ua та інших електронних сервісів щодо порталу використання публічних коштів.
  • Ознайомити учасників з органами контролю у сфері публічних закупівель, інструментами впливу громадськості на публічні закупівлі.
  • Як використовувати для моніторингу закупівель блоки аналітики Dozorro.
  • Як працює додаток «ЛікиКонтроль»: перевірка ліків, пошук аналогів та контроль підробок.

За результатами проходження тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати.

До участі запрошуються представники пацієнтських організації, як формальних, так й не формальних об’єднань, індивідуальні активісти та представники НУО, що працюють у сфері захисту прав пацієнтів та забезпечення права на здоров’я, моніторинг впровадження реформи охорони здоров’я. 

Участь у тренінгу є безкоштовною. Всі витрати, пов’язані проїздом учасників (автобус та поїзд до м. Київ класу не вище купе), проживання та харчування учасників під час заходу забезпечуються організаторами.

Для участі в конкурсі на відбір учасників тренінгу просимо до 10 квітня 2019 року до 18:00 подати заявку про участь та надіслати на електронну адресу [email protected] – Леся Яценко наступну інформацію:

  • Заповнену анкету учасника (див. Додаток 2_анкета учасника).
  • Мотиваційний лист обсягом не більше 1 сторінка А4, є частиною Додатку 2.
  • Резюме (українською або англійською мовою).

Інформацію про відбір на тренінг заявники отримають не пізніше як до кінця дня 16 квітня 2019 року. Відтак, всі, хто подається на захід, мають бути готовими придбати кивтки до Києва в обидва боки у разі підтвердження участі (компенсацію проїзду буде здійснено безпосередньо на заході). 

Бажаємо успіху!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс Фонду Абіліс на 2024р.

Гранти від Mercy Corps для підтримки аграрного сектору

Відкритий тендер на закупівлю оргтехніки

Тендер на ремонтні роботи в Запорізькій області

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування