Конкурс на відбір надавача послуг з безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriia Buriak

UCORD-ua-3000x1574
Конкурс на відбір надавача послуг з безпеки

Запрошуємо надавачів послуг (юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які можуть надавати послуги без ПДВ*) взяти участь в процедурі прямої закупівлі для Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD 

Передумова

Проєкт Згуртованість та регіональний розвиток України, UCORD – це проект технічної допомоги, який підтримується Швейцарією через Швейцарське агентство з розвитку та співробітництва (SDC) в Україні та виконується консалтинговою компанією NIRAS Sweden AB.

UCORD спрямований на те, щоб громадяни, підприємства та органи державної влади сприяли та однаково отримували вигоду від дій з відновлення та узгодженого регіонального розвитку, що сприяє покращенню якості життя, стійкості, миру та соціальної єдності в Україні. Проект працюватиме у 6 пілотних областях України: Хмельницькій, Сумській, Тернопільській, Вінницькій, Волинській та Одеській областях як стартових точках, спрямованих на розвиток потенціалу та ініціативи з підвищення обізнаності по всій країні. UCORD складається з трьох компонентів:

Компонент 1 передбачає розвиток регіональної політики в Україні шляхом підтримки та зміцнення Агенцій регіонального розвитку (АРР) у пілотних областях.

Компонент 2 спрямований на покращення надання державних послуг у секторі WASAW (водопостачання, санітарія та управління відходами) з акцентом на навколишнє середовище.

Компонент 3 спрямований на побудову соціальної згуртованості через культуру, діалог і творчі індустрії.

Призначення та опис послуг

Постачальник послуг підтримуватиме фазу I UCORD, надаючи послуги:

1. Протокол безпеки для подій

Постачальник послуг має розробити протокол безпеки в частині існуючих процедур планування заходів. Протокол виконуватиме функцію контрольного  списку для планування та координації заходів, що проводяться проектом в Україні. Протокол має головним чином містити елементи, пов’язані з безпекою, під час планування та проведення заходів для UCORD, таких як кроки зі зниження ризику до та під час заходів. Протокол міститиме практичні ініціативи та кроки, які мають бути здійснені до, під час та після проведення заходу. Постачальник послуг має розробити простий і  зрозумілий протокол для проведення безпечних подій.

Зміст протоколу може містити, але не має обмежуватись, наступним:

Перед заходом

 • Оцінка ризику запланованої географічної зони проведення заходу
 • Оцінка ризику місця проведення заходу
 • Оцінка найближчого укриття
 • Початковий письмовий інструктаж з безпеки для учасників
 • Запит на місцевого радника з безпеки
 • Оцінка безпеки транспортування до місця проведення заходу.

Під час заходу

 • Присутність місцевого радника з безпеки
 • Усні інструкції з безпеки для учасників, надані місцевим радником з безпеки
 • У разі надзвичайної ситуації, дії та реагування з боку місцевого радника з безпеки.

Після заходу

 • Оцінка рівня безпеки проведеного заходу
 • Врахування набутого досвіду під час проведення заходів у майбутньому
 • Доповнення до протоколу безпеки.

2. Оновлення плану безпеки UCORD

Постачальник послуг ознайомиться з існуючим планом безпеки UCORD і запропонує оновлення та/або зміни до нього у разі необхідності, що включатиме вимоги та заходи щодо зменшення негативного впливу, визначені протоколом безпеки для подій, і дій радника з безпеки.

3. Місцевий радник з безпеки

Постачальник послуг повинен мати можливість надати, на запит UCORD, кваліфікованого місцевого тимчасового радника з безпеки, який зможе підтримувати UCORD у вирішенні питань безпеки. Завдання місцевого тимчасового радника з безпеки будуть визначені під час розробки протоколу безпеки.

 Відповідні завдання можуть включати наступне:

 • Проведення оцінки безпеки потенційних місць проведення заходів
 • Бути присутнім на заходах
 • Надавати усні інструкції з безпеки
 • Діяти в екстрених випадках, щоб підтримати учасників заходу.

Послуги надаються на всій території України.

Для участі в процедурі прямої закупівлі запрошуємо надавачів послуг до 28 квітня 2024 року надіслати на [email protected] такі документи:

 •  резюме із зазначенням досвіду роботи;
 • цінову пропозицію;
 • Для повного оформлення заявки на участь у процедурі закупівлі прямого присудження у відповідь на лист  учасника буде надіслано спеціальну форму, яку необхідно буде додатково заповнити та надати відповідні документи д.

Цінова пропозиція

Цінова пропозиція повинна містити вартість послуг зазначених в пунктах 1-2, та вартість однієї години та одного робочого дня для надання послуг місцевого радника з безпеки (послуга з пункту 3).
Цінова пропозиція має бути надана в гривнях без ПДВ*.

 *Оскільки Замовник закуповує послуги Виконавця для виконання проєкту міжнародної технічної допомоги, відповідно до Порядку залучення,  використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002-п ) “Про створення єдиної системи залучення,  використання  та  моніторингу міжнародної технічної допомоги”, а також відповідно до пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України, вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. В зв`язку з цим Замовник сплачує Виконавцю всі вказані вище послуги без ПДВ.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»

Логістична підтримка зустрічі з оцінки організаційної спроможності (OCA)

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення інформаційних кампаній з питань протимінної діяльності