Конкурс на участь в програмі “Освіта для сталого миру” (Німеччина)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


c0463a74730bd2dbab86cbb4dec094a0_XL
Конкурс на участь в програмі “Освіта для сталого миру” (Німеччина)

The Georg Eckert Institute for International Textbook Research. Member of the Leibniz Association оголошує прийом заявок на участь в дослідницькій програмі “Освіта для сталого миру” – 2018/2019 Georg Arnhold Visiting Research Professorship in Education for Sustainable Peace - в Німеччині.

Протягом трьох-шести місяців у Брауншвейзі відібрані вчені з різних дисциплін матимуть можливість займатися дослідницькою роботою або довершувати свої основні публікації без педагогічних або адміністративних зобов’язань. Запрошений професор братиме участь в однотижневій школі International Summer School для молодих учених та розробляє концепцію international Arnhold Symposium, який відбудеться по завершенню програми.

Стипендія спрямована на просування освіти для сталого миру з особливим акцентом на освітні медіа та навчальні програми середніх шкіл в постконфліктних або перехідних суспільствах. Окрім цього, основними завданнями є підтримка міжнародної наукової комунікації та переведення результатів досліджень у практичні рекомендації для тих, хто активно вирішує конфлікти, сприяючи таким чином розбудові потенціалу громадянського суспільства.

Програма надає:

  • Щомісячну стипендію до 6500 євро на три-шість місяців дослідження в Брауншвейзі
  • Авіавитки в обидві сторони на переліт економкласом до Німеччини
  • Адміністративну підтримку, надану координаторами програми

Кандидати відповідають за отримання паспорту та візи, що може вимагатись, а також медичне страхування протягом усього терміну перебування в Німеччині.

Критерії відбору:

На програму можуть подаватись вчені з гуманітарних, освітніх, політичних та суспільних наук або права, які мають докторську дисертацію та відмінне знання англійської мови. Кандидати повинні продемонструвати видатні академічні чи професійні досягнення у своїх галузях та, в ідеалі, поєднувати наукові успіхи та практичну діяльність. 

Також можуть подати заявки особи, які мають великий міжнародний досвід в неурядових організаціях/державних або міжнародних організаціях.

Зверніть увагу: у виняткових випадках Georg Eckert Institute розгляне заявки від осіб, що не є  докторами філософії, проте мають щонайменше 5 років професійного досвіду в галузі освіти “миру” та можуть продемонструвати, що їхня робота та/або дослідницькі проекти є величезним внеском у сферу освіти “миру”.

ЗАЯВКА

Подача заявки включає в себе:

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Мотиваційний лист (не більше 2 сторінок) повинен бути підтвердженням досвіду та якостей кандидата відповідно до програми.

ОПИС ДОСЛІДЖЕННЯ/ПРОЕКТУ КАНДИДАТА

Пакет документів на участь в програмі мають також містити опис дослідницької роботи, над якою кандидат бажає працювати. Кандидати маю чітко викласти письмово цілі своїх досліджень, окреслити методологію та описати важливість своїх досліджень у галузі освіти для сталого миру, а також очікувані результати проекту. Опис проекту також повинен містити орієнтовний графік з тривалістю дослідження кандидата на період перебування в Брауншвейзі, а також докладну стратегію застосування результатів своєї діяльності для цільових груп, куди можуть входити науковці, політики чи громадськість. На завершення, учасники мають також підготувати короткий абзац для симпозіуму, який планується провести (не більше 5 сторінок).

РЕЗЮМЕ ТА ЗРАЗОК ПИСЬМОВОЇ РОБОТИ КАНДИДАТА

Кандидати також повинні надати детальне резюме, включно зі списком публікацій. Якщо більшість публікацій кандидата відсутні відсутні англійською мовою, будь ласка, надайте переклад назв. Документи мають містити уривок з поточної наукової роботи; це може бути глава або стаття.

ЗАПОВНЕНИЙ БЛАНК ЗАЯВИ

Будь ласка, також надішліть заповнений бланк заяви. Ви повинні надрукувати заяву та підписати її, перш ніж відсканувати та надіслати в PDF-форматі.

Вимоги до поданих документів

Всі матеріали мають бути в електронному вигляді; на жаль ми не можемо прийняти паперові варіанти. Формат документів – PDF, розмір файлу не повинен перевищувати 2 Мб. Заявки у вигляді zip файлів або через файловий сервер не приймаються. Назва файлу має бути: “Last name, First name_Application Arnhold”.

Надсилайте заявки на адресу [email protected], а в темі листа –  “Application Arnhold Program – YOUR NAME”.

Дедлайн

Кінцевий термін подачі заявок є 1 жовтня 2017 року на 2018/19 стипендіальний рік. Успішний кандидат може почати свою стипендію з жовтня 2018 року якнайшвидше.

Процес прийому заявки та відбору

Процес подання заявки складається з трьох етапів:

  1. Огляд заявок комітетом GEI
  2. Оцінка заявок, попередньо відібраних науковими експертами у галузі освіти “миру”
  3. Заключний відбір академічною дорадчою радою програми 

Основними критеріями рішення комітету буде академічна репутація кандидатів та якість проекту, що планується реалізувати в Брауншвейзі. Для того, щоб отримати чіткіше уявлення про кандидатів зі списку та його досягнення, відбіркова комісія може запросити на он-лайн-інтерв’ю під час засідання щорічної ради.

Детальніше на сайті організаторів


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів системи охороної сигналізації та відеоспостереження у приміщення гуманітарного центру

One Minute Academy: 5-денний онлайн-воркшоп з відеопродакшену

Відкритий тендер із закупівлі засобів особистої гігієни та інших непродовольчих товарів для формування наборів індивідуальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Набір на онлайн курс "Документування та архівування в контексті відновлення справедливості"

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)