Конкурс на участь у проекті «Розвиток громад, що заснований на правах людини»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
cvurivne

Конкурс на участь у проекті «Розвиток громад, що заснований на правах людини»

РОГО «Комітет виборців України» оголошує конкурс на участь у проекті «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» для ОТГ Рівненської області. Дві громади, що будуть відібрані до участі в проекті, отримають міні-гранти для впровадження ініціатив, пов’язаних з правами людини.

Крім цього та низки навчальних заходів, у рамках проекту експерти допоможуть відібраним ОТГ розробити план впровадження в діяльності місцевої влади підходу, що базується на правах людини, для розвитку цих громад.

Умови участі та порядок формування команди від громади для участі в проекті:

-    До складу команди мають увійти 8 учасників: 4 представники місцевої влади, що приймають рішення, або ж впливають на прийняття рішень; 4 представники громади (активісти, освітяни, молодь, журналісти).

-    Команда має бути готовою в повному складі взяти участь у триденному навчальному тренінгу в червні-липні цього року (дата буде уточнена пізніше).

-    Команда має бути готовою провести інформаційно-просвітницький публічний захід про цілі проекту в громаді.

-    Команда має розробити проект (за консультаційної підтримки експертів), цільовою групою якого можуть бути вразливі групи населення (молодь, діти, жінки, літні люди, учасники АТО, сім’ї загиблих в АТО, національні меншини та інші).

-    Команда має бути спроможною відзвітувати про фінансову та змістовну діяльність у рамках підтриманого проекту.

-    Команда отримає міні-грант для реалізації проекту, максимальний розмір якого становить 20 000 грн. Діяльність за проектом необхідно буде реалізувати впродовж трьох місяців.

До участі в проекті запрошуються сформовані команди – представники ОТГ Рівненської області, які готові діяти на користь і розвиток своєї громади та реалізувати міні-проекти з просування стандартів і принципів прав людини в порядок денний життя громади.

Детальніші умови участі в проекті – на сайті організації.

«На сьогодні в Україні триває процес децентралізації і змінюється система управління територіями, – каже заступник директора РОГО «Комітет виборців України» Святослав Дубов. – Вона має сприяти демократизації, розвитку самоврядування й участі мешканців великих і маленьких населених пунктів у процесі прийняття рішень. Проте місцеве законодавство у громадах часто недостатньо сформоване на сучасних демократичних цінностях і правах людини, не вистачає місцевих програм розвитку. Прозорість влади, відмова від дискримінаційних практик та керування принципом верховенства права можуть зробити громади дійсно спроможними. Потрібно лише навчитися правильно використовувати ті повноваженнями і ресурси, що отримує об’єднана територіальна громада».

Загалом цей пілотний проект реалізовуватимуть члени Мережі хабів громадянського суспільства у 4 областях України: Кіровоградській, Львівській, Рівненській та Чернігівській.

На Рівненщині ініціатива впроваджується РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс серед закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької областей та м. Івано-Франківськ на створення “Школи Миру”

Тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту

XIII Національна бієнале Природа 2020 (фотоконкурс)

Тендер на закупівлю друкарських послуг

Конкурс на посилення інтеграції між українською та польською газотранспортною системою та ринком газу

Конкурс серед закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької областей та м. Івано-Франківськ на створення “Школи Миру”