Конкурс на придбання меблів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
dobrobut

тендер tender(5)
Конкурс на придбання меблів

Новоайдарська районна громадська організація «Добробут» в рамках проєкту «Фронт – офіс. Вас вітає поліція» (Угода № RPP/2021/07/072/СР від 26.07.2021), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії  та Швеції, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товару.

Дата оголошення конкурсу: 26.08.2021

Термін подання тендерних пропозицій: до 12:00 12.09.2021

Предметом закупівлі товару є: 

Ресепшн комбінований з двух кольорів матеріалу ДСП титан та дуб артизан (розмір (ВхДхГ) 1300х2400х1500мм) – 1 одиниця
В ресепшн вбудований стіл для двух осіб, який має дві тумби на чотири ящика шириной 450мм на телескопічних напрямних с дотягувачем, дві висувних полиць для клавіатури, та дві мобільні підставки під системний блок. Корпус ресепшина виготовленний из ДСП титан, фасади, накладки та стільниці виговлені из ДСП дуб артизан. Стільниці виконані в товщині 32мм из двух срощених деталей ДСП. Також в стільниці вбудовані заглушки для проводів. Для входу в робочу зону передбачений вхід злівої сторони у вигляді відкидной стільниці та відкривної дверці з засувом.

 

Круглій стіл   (розмір (ВхДхГ) 750х1000х1000мм) – 1 одиниця. 

Виготовлений із матеріалу ДСП дуб артизан товщиною 32мм з двух зрощених деталей ДСП. Регулюємі металеві опори 710мм матовий хром чотири шт.

Стіл для засідань на 6 осіб (розмір (ВхДхГ) 750х2000х1000мм) – 1 одиниця

Виготовлений из матеріалу ДСП дуб артизан товщиною 32мм з двох зрощених деталей ДСП. Регулюємі металеві опори 710мм матовий хром шість шт.

Шафа для документів (розмір (ВхДхГ) 2400х1200х500мм) – 1 одиниця  

Комбінована з двух кольорів матеріалу ДСП титан та дуб артизан. Корпус шафи виготовленний з ДСП титан, фасади виговлені из ДСП дуб артизан. Також в середньому відділенні шафа зачиняться рамковими фасадами з МДФ профілю зі встаками тонованого скла. На всі фасади шафи встановлюються навіси з дотягом. Шафа складаєтся з трьох відділень. Нижнє відділення висотою 700мм, на дві полиці закрите трьома фасадами з ДСП дуб атризан. Середнє відділення висотою 1268мм на чотири полиці закрите рамковим фасадом з МДФ профілю титан зі склом. Верхнє відділення (антесоль) висотою 400мм закрите трьома фасадами з ДСП дуб артизан

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена  довільно;
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання передачі товару, але не менше 30 (тридцяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном 0503670172 до 09.09.2021 року. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 12:00 09.08.2021

 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО [email protected] та grants.[email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/072/CP від 26.07.2021 не пізніше 12.09.2021 року,

 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12.00 12.09.2021 року розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 15.09.2021 року

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0503670172


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на відбір консультантів/ок з надання послуг усного та письмового перекладу

Конкурс на відбір консультанта/ки з проведення дослідження

Конкурс на відбір консультантів/ок-перекладачів/ок

Регіональний/а інженер/ка в Дніпропетровській області

Конкурс грантів від Helvetas Swiss Intercooperation

Регіональний/а координатор/ка в Запорізькій області