Реєстрація


Конкурс на проведення опитування щодо змін моделі роботи малих і середніх підприємств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


USAID
Конкурс на проведення опитування щодо змін моделі роботи малих і середніх підприємств

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) шукає виконавця для проведення опитування щодо змін моделі роботи малих і середніх підприємств (МСП).

Обраний субпідрядник повинен буде провести польове анкетування серед 517 малих та середніх підприємств. Проект USAID ARDS надасть анкету та контактний лист для проведення дослідження. Результати мають бути передані Проекту в електронному вигляді до 22 січня 2018 року.

Конкретними завданнями роботи є:

  1. Провести польове анкетування серед 517 вибраних малих та середніх підприємств відповідно до наданої анкети. Орієнтовна кількість підприємств та регіональна представленість зазначені у таблиці в повному Оголошенні про конкурс. Надати розрахунок витрат для двох методів збору інформації: по телефону та у вигляді особистих інтерв’ю.
  2. Надати зібрані результати проведеного анкетування за наданим зразком у електронному форматі.

Термін виконання субконтракту: 1,5 місяці (з грудня 2017 по січень 2018 включно).

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект, що фінансується USAID та реалізується компанією Кімонікс Інт. Метою проекту ARDS є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект працює на національному та регіональному рівні, та приділяє особливу увагу розвитку сільського господарства у південних та східних регіонах країни.

Компанії чи організації, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати відповідним чином оформлену пропозицію до 14:00 23 листопада 2017 р. на адресу [email protected].

У разі виникнення запитань стосовно цього тендера, просимо надсилати їх Ігорю Лазаренку, менеджеру із закупівель проекту, на електронну адресу [email protected]  не пізніше 15:00 21 листопада 2017 р.

Докладне технічне завдання, умови участі в тендері та вимоги до оформлення заявки  – у повному тексті Оголошення про конкурс.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році

Конкурс на найкращий дизайн футболки «#НіНасильству»

Summer Institute of Civic Studies: триває новий набір

Закупівля офісних меблів для потреб співробітників офісу

Грант для журналісток від Фонду пам'яті Кім Валль

Конкурс ідей локальних громадських ініціатив у сфері міського розвитку