Конкурс на поставку меблів та постільних приналежностей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dmitry Skichko

тендер-tender2-300x225
Конкурс на поставку меблів та постільних приналежностей

БО “БФ”ЦГПР” від імені Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ) даними запитом запрошує вас подати комерційну пропозицію на поставку товарів, зазначених нижче.

Запрошуємо вас подати комерційну пропозицію на поставку меблів та постільних приналежностей.

Правила складання пропозицій, процес аналізу пропозицій і вибору постачальника описані в інструкції, що знаходиться на другій сторінці файлу форма комерційної пропозиції 001.
форма комерційної пропозиції 001

Ваша пропозиція має містити заповнену форму комерційної пропозиції з підписом і печаткою та технічний опис з фото пропонованих товарів у вільній формі.
Заповнена форма комерційної пропозиції повинна бути підписана уповноваженою особою та завірена печаткою. Всі сторінки пропозиції необхідно зазначити ініціалами.

Пропозиції необхідно подати до зазначеного в формі комерційної пропозиції терміну закінчення збору пропозицій. Скан пропозиції потрібно надіслати за адресою: [email protected]

Скани повинні бути кольоровими і чіткими, невеликий текст повинен легко читатися.
У темі повідомлення електронної пошти необхідно вказати:

RFQ-ARQ HADC-2022-001 Furniture for HADC 20.01.2022 15-00 [назва вашого підприємства].

Пропозиції, отримані після закінчення терміну подачі або за адресою електронної пошти, відмінному від зазначеного вище, розглядатися не будуть.
Всі питання щодо цього конкурсу необхідно надсилати електронною поштою за адресою:
[email protected]

Просимо утриматися від дзвінків або візитів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що меблі в формі комерційної пропозиції 001: ліжко односпальне, тумба приліжкова, стілець зі спинкою, стіл обідній повинні бути виготовлені з матеріалів, що витримують тривалі та регулярні впливи хімічних реагентів та ультрафіолету, які використовуються для проведення дезінфекції, санітарної обробки, антибактеріальної обробки та інших методів впливу. Також не повинно бути недоступних кутів, де не можна було б обробити поверхню відповідними хімічними складами.

Переможець тендеру або переможці зобов’язуються підписати контракт за формою наданою БО “БФ”ЦГПР”, невід’ємною частиною якого є Етичний кодекс. Докладаємо даний документ для вашого ознайомлення.
Етичний кодекс HADC

Дякуємо.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії ГО "Жива бібліотека"

Молодіжний обмін у Польщі!

Молодіжні громадські організації можуть податися на грант в рамках Банку Підтримки Молоді

IREX Ukraine шукає регіональних представників програми “Єднання заради дії” (оновлено)

Відкритий конкурс для неурядових організацій з надання послуг з тестування та профілактики ВІЛ як складових моделей диференційованого надання ВІЛ послуг ключовим та пріоритетним групам

Тендер на розробку оновленого Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг (ДРМВ)