Конкурс на постачання виробничого обладнання для субреципієнта Програми USAID АГРО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics Logo
Конкурс на постачання виробничого обладнання для субреципієнта Програми USAID АГРО

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку  (АГРО) оголошує Запит цінових пропозицій (ЗЦП) на постачання виробничого обладнання для субреципієнта АГРО.

Перелік виробничого обладнання для субреципієнта:

 • Овочерізка CL50 E Robot Coupe (або еквівалент) + диски;
 • Овочечистка Fimar (або еквівалент);
 • Фаршемішалка 350 л;
 • Шпигорізка;
 • Ваговий дозатор сипучих продуктів ВД-1 (або еквівалент);
 • Одинарна закатка вакуумна (2 од.);
 • Етикувальник для банок;
 • Мʼясорубка.

Умови поставки:

 • DDP м.Рівне, Рівненська обл., вул. Млинівська, 22а, Інкотермс 2020. Загальна вартість має бути вказана у гривнях без ПДВ.
 •  Термін постачання – до 60 календарних днів з дати розміщення замовлення.
 •  Виробника або його офіційного представника має бути зареєстровано на території України.
 •  В Україні має бути авторизований виробником обладнання сервісний центр.

Необхідні документи:

 Для надання учасникам тендеру допомоги при підготовці пропозицій, нижче наведено перелік документів, які необхідно включити до пропозиції у відповідь на цей Запит цінових пропозицій:

 •  Супровідний лист, підписаний уповноваженим представником учасника тендеру (шаблон наведено у Розділі 4)
 •  Офіційна пропозиція зі специфікаціями пропонованого обладнання (приклад формату наведено у Розділі 3 та Додатку 1 Цінова Пропозиція до Запиту Цiнових Пропозицiй (ЗЦП) No. AGRO-RFQ-S1-83)
 •  Профіль компанії або резюме (2-3 сторінки), опис досвіду компанії, переліку товарів/послуг, а також опис головних клієнтів
 •  Копія ліцензії на здійснення відповідної діяльності або реєстраційного свідоцтва учасника тендеру (детальніша інформація наведена у Розділі 1.5)

 Підписане уповноваженим представником учасника тендеру Документальне Підтвердження Заяви Про Відповідальність (див. Розділ 5)

Ціна, запропонована у відповідь на цей Запит цінових пропозицій, повинна бути фіксованою та загальною, тобто включати вартість усі інші витрати. Ціни треба вказувати в українських гривнях (грн.). Пропозиції повинні залишатися чинними щонайменше шістдесят (60) календарних днів після кінцевого терміну подачі пропозицій.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього ЗЦП повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом 29 серпня 2022 року на електронну адресу [email protected]

Пропозиції треба надіслати електронною поштою не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом вересня 2022 року. Пропозиції електронною поштою слід надсилати на адресу [email protected]. У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим ЗЦП, будь ласка, зазначайте ЗЦП № AGRO-RFQ-S1-83.

Завантажити деталі до ЗЦП № AGRO-RFQ-S1-83

Завантажити Додаток

 Довідково:

Проект АГРО – це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета проекту АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі проекту AГРО:

 • Підвищення продуктивності та покращення доступу до ринку в цільових ланцюгах створення вартості;
 • Покращення ключових допоміжних функцій;
 • Вдосконалення норм і положень у сільськогосподарському секторі.

Як наслідок, проект AГРО збільшить доходи сільськогосподарських мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) і їхній доступ до фінансування, створить справедливий і прозорий ринок сільськогосподарських земель (земельна реформа), що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Крім того, наскрізними пріоритетами проекту АГРО будуть: боротьба проти корупції, динамічне навколишнє середовище, гендерна рівність і соціальна інклюзія (GESI), залучення приватного сектору, рух до самодостатності, а також співпраця, навчання та адаптація (CLA).


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів системи охороної сигналізації та відеоспостереження у приміщення гуманітарного центру

One Minute Academy: 5-денний онлайн-воркшоп з відеопродакшену

Відкритий тендер із закупівлі засобів особистої гігієни та інших непродовольчих товарів для формування наборів індивідуальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Набір на онлайн курс "Документування та архівування в контексті відновлення справедливості"

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)