Конкурс на одержання субгранту «Доступ до аутсорсингу та залучення кваліфікованої робочої сили»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Конкурс на одержання субгранту «Доступ до аутсорсингу та залучення кваліфікованої робочої сили»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує конкурс на одержання субгранту «Доступ до аутсорсингу та залучення кваліфікованої робочої сили».

В умовах військової російської агресії, підприємства-виробники продуктів харчування змушені зупиняти виробництва через військові дії та обстріли, енергетичну кризу, обмежений доступ до ресурсів та техніки тощо. Перепрофілювання виробничих ліній, усунення несправностей та дрібний ремонт могли б підтримати роботу підприємств, однак самостійно втілити такі рішення виробники не можуть через відтік кваліфікованих кадрів.
Програма USAID АГРО ініціює проєкт з доступу до технічних, технологічних та інших послуг для забезпечення повноцінної роботи підприємств виробників продуктів харчування.
 
Передбачається, що в рамках проєкту виконавці надаватимуть оперативну і професійну відповідь на технічні перешкоди підприємств-виробників, налаштують і адаптують технології, створять компетентну скоординовану команду спеціалістів по відновленню виробничих ліній та обладнання тощо.
 
Для цього Програма USAID АГРО зацікавлена надати субгранти українським недержавним підприємствам, громадським організаціям, бізнес-асоціаціям, які надаватимуть необхідні якісні та вчасні послуги українським мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП), що є виробниками та/або переробниками продуктів харчування с\г продукції і входять до цільових ланцюгів доданої вартості АГРО: зернові та олійні культури, плодовоовочевий, виготовлення солодощів і крафтової продукції, м’ясомолочний та аквакультура. 

 

МЕТА ЗАПИТУ:

Метою цієї субгрантової програми є зменшення негативних наслідків військових дій, енергетичної та економічної кризи, що виникли в результаті військового вторгнення рф для представників ММСП та надання оперативного доступу до технічних, технологічних та інших послуг, спрямованих на забезпечення повноцінної роботи потужностей агропродовольчого сектору.

Конкретні заходи, які необхідно реалізувати упродовж субгрантів:

  • Аналіз, ідентифікація потреб ММСП, які мають потребу в технічних, технологічних та інших послугах.
  • Організація, надання, просування консультаційних та сервісних послуг.
  • Створення, підготовка та навчання підрозділів, що задіяні в процесі обробки запитів ММСП і подальшого надання відповідних послуг.
  • Розробка, ведення реєстру надання послуг ММСП та відстежування ефективності надання послуг.
  • Підготовка звітів, історій успіху з описом впливу роботи субгрантерів на ММСП і підвищення ефективності їх роботи.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок та Додаток А-F дивіться за посиланням: https://bit.ly/3XQMb8g 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 03 лютого 2023 р. з 14.00 до 16.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 46 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 02 лютого 2023 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на ЗПЗ № 46.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на ЗПЗ №46 не пізніше 18:00 за місцевим часом 23 лютого 2023 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо ЗПЗ №46 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на ЗПЗ №46 у темі листа.

Довідково:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проект (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». Метою Проекту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)