Конкурс на обрання постачальника з оренди приміщення під офіс

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

Офіс
Конкурс на обрання постачальника з оренди приміщення під офіс

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з надання послуг по оренді приміщень під офіс.

Опис очікуваних послуг:

Офісне приміщення повинне знаходитись в м. Києві, територіально в межах квадрату вулиць Інститутська-Кловська-Грушевського-Круглоуніверситетська-Московська. 

Шукаємо офіс, в якому площа однієї кімнати буде не менше ніж 90 кв.м., з наявними комунікаціями, придатне для роботи офісу. Загальна площа офісу повинна бути не меншою 140 кв. м.

Бажано, щоб приміщення було достатньо освітленим денним світлом та офіс мав окремий вхід, а також частково містив офісні меблі. 

Не розглядаємо пропозиції офісів, що розміщені у підвалах.

Тендерна пропозиція повинна містити наступну інформацію: план та площа приміщення; вартість оренди приміщення; адресу знаходження; поверх; наявні в офісі комунікації (інтернет, телефон, ін.).

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

  • Розміщення офісного приміщення;
  • Наявність open space; 
  • Вартість послуг.   

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

• Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням.

• Цінової пропозиції.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

• Довідки про реєстрацію платника податків;

• Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи – підприємця прохання додати скан-копії:

• Свідоцтва або Виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485., відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 25 грудня 2019 року за адресою: [email protected] Чорниш Віктор.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор, 

Менеджер з постачання Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»

«Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ»