Конкурс на новий набір молодіжних центрів до проєкту “МолодьТуТ”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MicrosoftTeams-image (328)
Конкурс на новий набір молодіжних центрів до проєкту “МолодьТуТ”
Програма USAID “Мріємо та діємо”, яка виконується IREX, оголошує конкурс на новий набір молодіжних центрів до проєкту “МолодьТуТ”.
 
Метою проєкту “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді” є посилення спроможності існуючих молодіжних центрів запроваджувати інноваційні напрямки роботи з молоддю, будувати стійкі моделі розвитку, залучати фінансування та працювати з даними для планування діяльності та обґрунтування своєї ефективності роботи у громаді за допомогою індексу повернення інвестицій (ROI). Проєкт реалізовується через довгостроковий навчальний курс з постійним супроводом менторів, спрямованим на вдосконалення та розвиток компетентностей молодіжних працівників (-ць). Процес навчання включає серію тренінгів, консультацій та надання фінансових ресурсів для реалізації заходів у молодіжних центрах, безпосередньо пов’язаних з темами навчального курсу. Також проєкт передбачає модернізацію фізичної інфраструктури шляхом ремонту приміщень молодіжного центру.
 
Підтримка молодіжних центрів складатиметься з двох частин:
  • поліпшення фізичної інфраструктури — ремонт приміщення молодіжного центру, щоб воно було доступним і безбар’єрним;
  • програма підвищення спроможності команди молодіжного центру надавати якісні та релевантні послуги молоді.
Хто може взяти участь?
Молодіжні центри з усіх областей України (за винятком територій, які тимчасово окуповані і/або на яких ведуться активні бойові дії, і/або які перебувають під постійними обстрілами і не мають безпекових умов для роботи публічних закладів).
Команда молодіжного центру має складатися мінімум з трьох осіб та мати в своєму складі мінімум двох людей віком від 18 до 35 років.
В результаті конкурсу буде відібрано до 20 молодіжних центрів. Разом ми працюватимемо з квітня 2024 року до лютого 2026 року.
 
Дедлайн подачі заявок: 17 березня 2024 року.

Будь-які питання слід надсилати в письмовій формі на адресу [email protected] не пізніше 23:59 1 березня 2024 р. із темою листа: Запитання згідно ЗПЗ № 2024-037. Відповіді будуть надіслані заявникам із запитом на додаткову інформацію та розміщені на лендінгу  https://mriemotadiemorazom.org/molodtut  4 березня 2024 року.

Умови участі та всі деталі про проєкт за посиланням: https://mriemotadiemorazom.org/molodtut
 
***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР)Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine)Making Cents International (MCI)Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Ми у Facebook https://www.facebook.com/mriemotadiemo та Instagram https://www.instagram.com/mriemotadiemo/.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків

Тендер на закупівлю ноутбуків