Конкурс на найкращий дизайн футболки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
UNFPA

26804664_1774550059235795_5912986872721875750_n
Конкурс на найкращий дизайн футболки

Дайте волю фантазії, продемонструйте своє бачення концепції «Розірви коло», використавши футболку у ролі полотна. До конкурсу запрошуються усі охочі, як професіонали у сфері дизайну, так і новачки.

Головне завдання конкурсу – створити сучасний дизайн для футболки, який якнайкраще розкриватиме заклик «Розірви коло». Футболка має підходити кожному, хто хоче виразити свою активну позицію проти насильства, незалежно від віку та статі. Ідея може бути втілена за допомогою колажів, тексту, ілюстрації тощо. Участь безкоштовна.

Троє фіналістів будуть визначені журі. Стежте за оновленнями на наших сторінках у соціальних мережах, щоб дізнатися, хто обиратиме переможців конкурсу. Найкращі дизайни футболок будуть втілені у життя. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.

Надішліть дизайн своєї футболки разом із контактними даними на електронну пошту [email protected] із поміткою “T-Shirt contest” до 2 березня 2018 року. 

Конкурс організовується Фондом ООН у галузі народонаселення. Детальніше тут.

Давайте разом створимо унікальний меседж, який б об’єднав тисячі українців навколо єдиної мети – світу, де насильство і дискримінація не мають місця!


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2