Конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ»: 70 тисяч гривень на розвиток власної справи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
povir

на сайт_ua2
Конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ»: 70 тисяч гривень на розвиток власної справи

Оголошуємо третій набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». Проєкт організовано у листопаді 2022-го року, завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу “Астарта”. Партнерами з впровадження є БФ “Повір у себе” та БО “Світло надії”.

На попередні дві хвилі проєкту “Сміливі гранти” було подано 500 заявок з 8 областей України. У проєкті взяли участь 210 учасників, 70 отримали гранти на розвиток свого бізнесу. 

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.

Учасниками проєкту можуть стати:

• для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).

Перевага надається учасникам, які належать до категорій: учасники/ці бойових дій, ветерани війни, члени їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), члени сімей загиблих учасників бойових дій.

• для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні, території (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).

Перевага надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, юр.особам), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення.

На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку власного бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів.

Цього разу грант на суму до 70 000 грн для закупівлі нового обладнання отримають 45 учасників. Заявки на участь приймаються за двома грантовими категоріями: «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво».

Зареєструватися для участі у грантовій програмі можна, заповнивши анкету, до 29 лютого, 18:00:

Детальніше у соціальних мережах проєкту:
Інстаграм
Фейсбук

Завдяки сміливим українцям на фронті, ми маємо можливість розвивати економіку країни в тилу. Давайте розвивати Україну разом! Адже сміливі завжди отримують результат!

Форма для реєстрації: тут.

Контактна інформація:

Поштова адреса: 36039, м. Полтава, пр. Братів Шеметів, 17-А.
Електронна адреса: [email protected]
Контактна особа: Діденко Вікторія
Телефон: +380 977 747 227


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект "Мойдодир"; Засоби реабілітації)

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах