Конкурс міні-грантів на розвиток молодіжної політики в Полтавській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NovaPoltava

photo_20240311_095039
Конкурс міні-грантів на розвиток молодіжної політики в Полтавській області

Мета конкурсу: надати базову підтримку для Молодіжних рад, ініціативних груп та молодіжних громадських організацій задля зміцнення громадянського активізму серед молоді, створення можливостей для волонтерства та самореалізації молоді в громадах Полтавської області. 

Конкурс проводиться в межах проєкту «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях» реалізовується ГО «Нова Полтава», за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.

Якщо ви знаєте як зробити більш ефективною роботу Молодіжної ради в громаді, або готові адвокатувати її створення, то цей конкурс саме для вас. Також, якщо ви вже маєте вдалі ініціативи та прагнете залучити ще більше молоді Вашої громади, теж чекаємо на Ваші заявки. 

Учасниками проєкту можуть стати: Молодіжні ради (МКДО) які є офіційно створеними та мають зареєстрований персональний склад команди, а також зареєстровані громадські організації (ГО), які працюють з молоддю. 

Сума міні-гранту: 10 тис.грн. на проєкт. 
Загальний бюджет конкурсу: 100 000 грн. 

Проєкт має охоплювати не менше 100 прямих бенефіціарів серед молоді Вашої громади та бути реалізованим протягом 3х місяців з моменту отримання фінансування (включаючи звітування), тобто, не пізніше 30 червня 2024 року.

Етапи відбору:

1 етап

Підготувати та подати концепт проєкту який має соціальну дію та відповідає меті конкурсу (це може бути, курс лекцій, або розвиток спроможності Молодіжної ради, популяризацію її роботи серед молоді громади та інше).

2 етап

За результатами розгляду та оцінки концепцій представники попередньо відібраних Молодіжних рад/ГО, будуть запрошені на  онлайн співбесіду, де зможуть презентувати свій проєкт перед конкурсною комісією.

3 етап

Переможці будуть визначені за результатами оцінки проєктних пропозицій та співбесід, конкурсним комітетом сформованим ГО “Нова Полтава”.
Фінансову підтримку буде надано відібраним 10 фіналістам. 

Зареєструватися для участі у конкурсі можна, заповнивши Гугл-форму та бюджет (додаток 1) та прикріпивши підтверджуючі документи які зазначають створення Молодіжної ради та документ що підтверджує затвердження її теперішній персональний склад (якщо Молодіжна рада діє понад 1 скликання), або реєстраційні документи ГО, надіславши її до 25 березня, 18:00 год.:

Контактна інформація:

Поштова адреса: 36000, Полтавська обл., Полтавський р-н,
м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, будинок 77, офіс 2

Контактна особа: 

Керівник напрямку розвитку молодіжної інфраструктури Микола Бутко
Телефон: +38 066 818 87 94
Електронна адреса: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України