Конкурс мікрогрантів від NESEHNUTІ для Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Borys Kudar

NESEHNUTІ2019
Конкурс мікрогрантів від NESEHNUTІ для Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей

У 2019 році чеська громадська організація NESEHNUTІ в партнерстві з Учбово-методичним центром захисту прав людини HRTC в рамках програми «Шлях ініціативи» продовжує конкурс мікрогрантів на підтримку громадських кампаній в Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях. Дедлайн – 6 лютого 2019 року.

Хто може отримати підтримку?

Неурядові некомерційні громадські організації, незалежні засоби масової інформації та неформальні об’єднання, місцеві асоціації та спілки, які територіально знаходяться в Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях. Допомога не надається політичним партіям та їх формальним і неформальним філіям.

Основні напрямки, які підтримує програма:

 • Захист навколишнього середовища, клімату, природи або прав тварин.
 • Участь громадськості в прийнятті рішень, вільний доступ до інформації.
 • Рівні права чоловіків і жінок.
 • Незалежна преса.
 • Захист прав людини (включаючи громадянські та соціальні права, права меншин та малозабезпечених верств населення).

Як надається підтримка?

Відібрані ініціативні групи візьмуть участь у тренінгах під керівництвом професійних тренерів з Чеської Республіки, за допомогою яких учасники зможуть втілити свої ідеї в конкретні плани громадських кампаній, а потім реалізувати їх з травня 2019 по червень 2020 року. Ми відшкодуємо всі витрати, пов’язані за участю в тренінгах – проїзд, харчування та проживання. Додатково кожна з відібраних ініціативних груп отримає фінансову допомогу на реалізацію власної кампанії в розмірі до 40 тис. гривень,  а також регулярні консультації від іноземних експертів електронною поштою і Скайпом, консультації експертів за місцем реалізації ініціативи та оперативну підтримку Вашої кампаній громадської дії.

Які ідеї, кампанії та ініціативи можуть брати участь?

Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою конкретних змін і результатів. Наше розуміння «громадської кампанії” ми виклали тут: https://bit.ly/2SR2bGm. Наполегливо рекомендуємо прочитати цю статтю перед тим, як Ви почнете заповнювати анкету.

Які заявки не підходять?

Проекти соціальної роботи, одноразові заходи, просвітницькі та загальноосвітні кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів, які не мають на меті конкретні системні зміни.

Основні дати:

 • 6 лютого 2019 року – останній термін прийому анкет-заявок (пропозиції, що надійшли після дедлайну, розглядатися не будуть).
 • 13 лютого 2019 року – всі кандидати отримають інформацію про підсумки конкурсу. З відібраними кандидатами NESEHNUTІ домовиться про дату зустрічі.
 • 19-27 лютого 2019 – зустрічі з обраними кандидатами (зустріч не є гарантією, що вас остаточно вибрали і включили в програму підтримки).
 • Березень – квітень 2019 – тренінг, де ви будете складати докладні плани громадських кампаній за допомогою експерта з планування. Участь у тренінгу є обов’язковою (3-4 учасники від кожної з обраних ініціатив).
 • Травень 2019 – червень 2020 року – фактична реалізація громадських кампаній.
 • Жовтень 2019 – семінар, на якому ми разом оцінимо ваші проміжні результати реалізації кампанії. На основі цих результатів ми разом проведемо актуалізацію плану кампанії.
 • Квітень 2020 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.

Будь ласка, надсилайте Ваші заявки до 6 лютого 2019 року на електронну пошту [email protected].

Форма заявки і більш детальна інформація доступна за посиланням:  http://ru.cestainiciativy.cz/aktuality/ukraine2019/  

Якщо у вас є питання, Ви можете звернутися [email protected][email protected], (097) 712-62-87.

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки в рамках програми TRANSITION.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на відбір постачальника послуг з організації заходів (Одеса)

Тендер на пошук аудиторської компанії

Міжнародна школа прав людини для політиків

Закупівля планшетних комп’ютерів в рамках Програми USAID DOBRE

Гранти для українських науковців - FULBRIGHT SCHOLAR PROGRAM

Програма “Мережі й аудиторії” від УКФ