Конкурс матеріалів на тему гендерної рівності та політичної участі жінок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Konkurs-zhurnalists-kykh-materialiv
Конкурс матеріалів на тему гендерної рівності та політичної участі жінок

Конкурс для журналістів/ок, ЗМІ та блогерів/ок Житомирської області  зі створення тематичних матеріалів та/або рубрик з питань гендерної рівності та підвищення участі жінок в політиці.

До уваги журналістів/ок та блогерок/ів з Житомирської області!

ГО “Інститут Креативних Інновацій” в рамках 2-го Конгресу Рівних Можливостей за підтримки Національного Демократичного Інституту запрошує журналісток/ів медіа Житомирської області (друкованих ЗМІ, телебачення, радіо, інтернет-видань), ЗМІ та блогерів/ок до участі в конкурсі зі створення матеріалів, що просувають тематику гендерної рівності, жіночого громадсько-політичного лідерства та участі жінок в політиці.

Мета Конкурсу ‒ підвищення інтересу до гендерно чутливої, збалансованої та недискримінаційної журналістики, висвітлення тем щодо переваг рівноправного представництва жінок та чоловіків у процесах управління державою та поширення прикладів конкретних локальних успішних історій жіночого політичного лідерства.

Планується відібрати регіональні медіа, журналістів/ко, блогерок/ів, у яких впродовж червня-вересня 2020 року будуть публікувати матеріали, що розкриють основні питання гендерної рівності на різних рівнях, переваг активної політичної позиції жінок.

Вимоги до матеріалів: актуальність та повнота розкриття теми; глибина аналізу проблеми; відсутність гендерних стереотипів; дотримання етичних стандартів журналістики; вживання фемінітивів.

Як приєднатися до Конкурсу: 

  • Створити та опублікувати  матеріал стосовно тематики конкурсу протягом червня-вересня 2020;  
  • Заповнити коротку анкету за адресою https://kreativ.im/gender-konkurs/  або надіслати на адресу ГО “Інститут Креативних Інновацій” [email protected] мотиваційний лист (тема листа: “Конкурс ЗМІ гендер”), вказавши:

— Ваше Ім’я та Прізвище, контактний номер телефону та e-mail;

— назва Вашого ЗМІ (сайту, блогу для блогерів/ок);

— посилання на сайт (за наявності) та контакти Вашого ЗМІ;

— Посилання на матеріал в Інтернеті чи фото з друкованого видання.

— Готовність доопрацювати матеріал відповідно до принципів гендерної рівності та рівних можливостей жінок та чоловіків.

Переможців та переможиць чекає грошова винагорода у розмірі до 2500 грн за матеріал на гонорарній основі.

Останній термін реєстрації в Конкурсі – 16 вересня 2020 включно.

Учасники можуть звернутися щодо уточнення умов Конкурсу, надіславши питання на адресу електронної пошти [email protected]

Створення контенту відбуватиметься в межах проєкту “Просування участі жінок в політиці та посилення рівних можливостей в Житомирській області”, що реалізовується ГО “Інститут Креативних Інновацій” та здійснюється завдяки щедрій підтримці британського народу через Департамент міжнародного розвитку Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування. Погляди організаторів не обов’язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності.

Конкурс здійснюється завдяки щедрій підтримці британського народу через Департамент міжнародного розвитку Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування. Погляди організаторів не обов’язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю проектора

Конкурс на закупівлю ноутбуку

Продовження конкурсу на закупівлю ноутбуку для КБ "Моя земля"

Центр громадського здоров’я МОЗ України разом з україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я» шукає медиків до команд "Мисливців за діабетом"

Агенти Волонтерства: набір на всеукраїнську програму

Організація та проведення інформаційної кампанії