Конкурс малих грантів для журналістів і медіа

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liza Kuzmenko

Сайт_Обкладинка_Конкурс малих грантів
Конкурс малих грантів для журналістів і медіа

ГО «Жінки в медіа» в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом», оголошує конкурс малих грантів для журналістів/ок і медіа.

Мета конкурсу: підсилити роль медіа в налагодженні порозуміння між ВПО та приймаючими громадами з особливим акцентом на недискримінації вразливих груп, зокрема жінок і дівчат. Журналісти/ки отримають малі гранти у розмірі 10 000 гривень на вироблення матеріалу з вказаної тематики. Ми також надамо менторську підтримку у виготовленні та редагуванні матеріалу з боку професійної редакторки.

Це може бути стаття в онлайн-медіа, ТВ-сюжет, подкаст чи програма на радіо, фоторепортаж чи серія ілюстрацій в медіа. Вітаються ідеї майбутніх матеріалів в стилі журналістики рішень, які залучатимуть до обговорення різні сторони, всебічно розкриватимуть тему та/або міститимуть елементи розслідування та/або будуть розміщені на мультимедійних платформах (сайт + соцмережі, друкована версія + сайт, ефір на радіо та текстова версія, тощо). Крім того ми заохочуємо створення фотографій та ілюстрацій.

Запропонувати свою ідею просто: заповніть коротку заявку https://forms.gle/3VaU25t9KgrV6YzF7

Заявки приймаються до 19 травня 2023 року включно, повідомлення результатів до 23 травня.

Причини відмови чи підтримки заявки повідомлятися не будуть. Організатори повідомлять результат тільки тим учасникам та учасницям, чиї заявки будуть підтримані.

Цей конкурс став можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за зміст інформації несе ГО «Жінки в медіа». Інформація, що представлена, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон

Підрядник для розроблення Техніко-економічного обґрунтування та Технічного завдання модернізації програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу відкритих даних (1 етап)

Тендер на постачання обладнання (ПЕ Труб) для модернізації зрошувальних систем

Запит на надання пропозиції щодо надання послуг з розроблення проектно – кошторисної документації та Технічного Нагляду

В Миколаєві оголосили конкурс міні-проєктів на відновлення бізнесу – переможці отримають по 180 000 грн

Тендер на постачання канцелярії та інших товарів для офісу