Конкурс малих грантів для проєктів у сфері культурної спадщини

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pexels-yusuf-cap-19777470
Конкурс малих грантів для проєктів у сфері культурної спадщини

Проєкт European Heritage Hub, що співфінансується Європейським Союзом і керується консорціумом із 20 партнерів на чолі з Europa Nostra, запускає схему малих грантів для підтримки проєктів із захисту культурної спадщини в країнах-сусідах ЄС. Цю ініціативу підтримує фонд  ALIPH.

Схема малих грантів спрямована на заохочення та розширення можливостей зацікавлених сторін з 11 країн-сусідів Європейського Союзу (Албанія, Вірменія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Грузія, Косово, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія, Сербія та Україна) стати активними учасниками ширшого руху європейської спадщини, збільшуючи свою здатність реагувати на зелену, цифрову та соціальну трансформацію у Європі.

Країни в цих регіонах – як кандидати, так і потенційні кандидати на вступ до ЄС або близькі сусіди ЄС – стикаються з війною, вирішують виклики після збройних конфліктів або потребують заходів для запобігання можливим майбутнім конфліктам. Таким чином, Схема малих грантів від European Heritage Hub надаватиме підтримку проєктам, які відповідають цілям конкурсу:

  • Розбудова потенціалу громадянського суспільства;
  • Посилення ключової ролі культурної спадщини для потрійної трансформації нашого суспільства, економіки та навколишнього середовища (зеленої, цифрової та соціальної);
  • Розбудова миру, стабільності, примирення, міжкультурного та міжрелігійного діалогу через активності, що ґрунтуються на спадщині.

Схема малих грантів — це швидкий та гнучкий інструмент фінансування для розподілу малих грантів на проєкти культурної спадщини від організацій громадянського суспільства з перелічених вище країн, що не входять до ЄС. Схема підтримуватиме:

  • Малі проєкти – гранти від 2 000 до 10 000 євро
  • Середні проєкти – гранти від 10 000 до 30 000 євро
  • Великі проєкти – гранти від 30 000 до 50 000 євро

Реченець для подання заявки: 31 березня 2024 року.

Інформація про подання заявки:

Джерело: www.europeanheritagehub.eu


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України