Конкурс малих грантів для молодіжних громадських організацій

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
youth_foundation

ГІЗ_УМФпростір
Конкурс малих грантів для молодіжних громадських організацій

Проєкт «EU4Youth IV: залучення та розширення можливостей молоді» у партнерстві з Українським молодіжним фондом оголошують конкурс малих грантів для українських громадських організацій, які працюють з молоддю.

Мета надання малих грантів полягає у покращенні якості роботи з молоддю та залученні більшої кількості молодих людей. Ця грантова програма спрямована на допомогу молодіжним організаціям у впровадженні інноваційних практик залучення молоді.

Молодіжні організації запрошуються подати проєктні пропозиції за такими тематичними напрямками:

  • залучення молодих людей з меншими можливостями;
  • участь молоді у відновленні України.

Будь ласка, зверніть увагу, що фінансування не може бути виділено на будівельні/ремонтні роботи.

Сума гранту не повинна перевищувати 15 000 євро на грантовий проєкт. Зацікавлені ГО мають надати (англійською мовою) проєктну пропозицію, бюджет, резюме членів/-кинь команди та реєстраційні документи ГО до 18:00 26 червня 2024 року на адресу [email protected].

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завантажте довідник щодо грантового конкурсу нижче. Цей довідник містить детальну інформацію стосовно тематики грантів, умов і процесу відбору, а також інформацію стосовно аплікаційного пакету та інші важливі деталі.

  • Довідник щодо грантового конкурсу: тут.
  • Шаблон проєктної пропозиції (обов’язковий до використання): тут.
  • Шаблон бюджету (обов’язковий до використання): тут.
  • Інформація про грантовий конкурс також доступна за посиланням: тут.

Якщо у вас виникли запитання щодо конкурсу грантів, будь ласка, зв’яжіться з національною координаторкою проєкту EU4Youth IV в Україні Оленою Казмазовською за адресою: [email protected].

Можливість фінансування надається в рамках проєкту «EU4Youth: залучення та розширення можливостей молоді», який спільно фінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) як частина проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства»


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь