Конкурс кращих практик молодіжної роботи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mazypchuk

проєкт освіта тренінг семінар навчання
Конкурс кращих практик молодіжної роботи

З початку повномасштабного вторгнення, молодіжні працівники та працівниці стали агентами швидкого реагування в своїх громадах. Вони адаптували свою роботу, відповідаючи на виклики військового часу.

Конкурс кращих практик молодіжної роботи було започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН з метою відзначення та популяризації молодіжної роботи. І особливо важливо відзначити роботу молодіжних працівників та працівниць зараз, під час повномасштабного вторгнення.

Більш ніж 1,9 мільйона молодих людей були вимушено переміщені через воєнні дії, понад два мільйони виїхали з країни. Молодіжні центри, хаби, простори трансформувалися в центри надання гуманітарної, психологічної допомоги населенню. Молодіжна робота в Україні попри виклики — потужна, динамічна, надихаюча! Історій незламності безліч, і їх варто розказати суспільству та світу. Час відзначити найкращі практики молодіжної роботи за 2022  рік! Історій незламності безліч, і час розказати їх суспільству і світу. Час відзначити найкращі практики молодіжної роботи за 2022 рік.

Найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні, а переможці конкурсу отримають призи та відзнаки.

До участі в конкурсі запрошуються організації та активісти, які працюють з молоддю у державному, громадському та приватному секторах, та які за останній рік втілили проєкт, яким вони пишаються.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-форму (заявку) з описом ініціативи/ практики, яка варта національного визнання.

РЕЧЕНЕЦЬ ПОДАЧІ ЗАЯВОК – 1 листопада 2023 .

Онлайн-форма/ Заявка – тут.

Переглянути переможців минулих років – тут.

Офіційне відкриття конкурсу відбулося під час онлайн трансляції, де організатори розказали про пріоритети конкурсу, вимоги до аплікантів та процес оцінки проєктів. Преглянути: тут.

Конкурс кращих практик молодіжної проводиться  за сприяння проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів