Реєстрація


Конкурс коротких відеоісторій «Медична реформа: жити чи вмирати?»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Автор:
StoryMaker

medical
Конкурс коротких відеоісторій «Медична реформа: жити чи вмирати?»

«СторіМейкер: школа громадянської журналістики» спільно зі Всеукраїнською Радою захисту прав та безпеки пацієнтів оголошують конкурс коротких відеоісторій «Медична реформа: жити чи вмирати?»

Ми шукаємо активних громадян, які відзнімуть і поділяться короткими відеоісторіями, присвяченими проблемам реформи системи охорони здоров’я, поглибленими війною на Сході України та кризою в країні. Основна ідея конкурсу полягає у відображенні автором власного бачення наболілих проблем медицини: зменшення доступності медичних послуг, брак якісних вакцин, невиконання державних гарантій щодо безоплатної медичної допомоги тощо.

Важливим є сприйняття автором сучасного стану медицини і, по можливості, бачення шляхів вирішення наболілих проблем.

Участь у конкурсі можуть взяти небайдужі громадяни і професійні журналісти, які цікавляться реформами в сфері охорони здоров’я.

Матеріали приймаються до 15 липня 2017 року на e-mail: [email protected] з поміткою “Конкурс коротких відеоісторій “Медична реформа: жити чи вмирати?”

Умови участі в Конкурсі

До участі в Конкурсі приймаються роботи в будь-якому відеоформаті, з розширенням не менше 640х480 пікселів, тривалістю в середньому 3 хвилини, відповідно наступних вимог:

  1. Оригінальний матеріал (до участі не допускаються компіляції з фільмів, новинних сюжетів та інш.).
  2. Відповідність роликів заявленій темі «Медична реформа: жити чи вмирати?»
  3. Приймаються ролики українською та російською мовами.
  4. При оцінюванні надісланих матеріалів будуть враховуватися такі фактори, як визнання та повага автором людської гідності, висвітлення позицій кількох сторін, а не лише однієї, близької автору, а також відсутність в сюжеті ненормативної лексики.
  5. Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, що бере участь в Конкурсі, несе автор, який надіслав дану роботу.
  6. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та інших персональних даних, повідомлених учасником Конкурсу).

Конкурс триватиме з 15 червня по 15 липня 2017 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 20-го липня 2017 року.

Кращі роботи будуть опубліковані на сайті Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів (www.medrada.org) і на сайті «СторіМейкер: школа громадянської журналістики» (www.school-cj.org).

Конкурсом передбачено нагородження переможців грошовими преміями і цінними подарунками від GPD Charitable Trust.

Конкурс організовано ГО «Ініціатива демократичного розвитку» в рамках проекту «СторіМейкер: школа громадянської журналістики» у партнерстві з Всеукраїнською Радою захисту прав та безпеки пацієнтів та Відкритим університетом для дорослих (м. Чернівці) за фінансової підтримки GPD Charitable Trust.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на поставку і монтаж мультизональної системи кондиціювання офісного приміщення

Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Закупівля послуг з організації заходів

Закупівля послуг медичного страхування для співробітників

Новий конкурс MEET UP! Німецько-український ПІТЧИНГ проектів 2018

Набір на «Школу практичної демократії». Другий етап