Конкурс ініціатив для покращення добробуту тварин в Україні під час війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
VWB Canada

Screenshot 2022-08-16 at 23.28.46
Конкурс ініціатив для покращення добробуту тварин в Україні під час війни

«Ветеринари без кордонів – Канада» (Veterinarians without Borders / Vétérinaires sans Frontières – Canada / VWB Canada) працюють в різних країнах з 2005 року. Організація швидко реагує на складні ситуації та надає громадам різні послуги з догляду за тваринами. Модель роботи «Ветеринарів без кордонів – Канада» спирається на співпрацю з партнерами в кожній країні та розвитку потенціалу місцевих організацій у контексті підтримки здоров’я тварин.  

З початком повномасштабного вторгнення в Україну «Ветеринари без кордонів – Канада» одразу почали налагоджувати зв’язки з організаціями, які працюють з тваринами в Україні, а також з організаціями, які допомагають переміщеним тваринам в сусідніх країнах ЄС.  

Починаючи з березня 2022 року  «Ветеринари без кордонів – Канада» підтримали декілька притулків і започаткували довготривалу співпрацю з трьома українськими організаціями. На сьогоднішній день VWB Canada надає підтримку  UPAW (доставці їжі для тварин), Happy Paw (програма стерилізації) та Glad Pet (ветеринарні консультації онлайн). Також за цей час три ветеринарних лікаря допомогли переміщеним тваринам в Польщі та Румунії.

Загальна інформація про конкурс

Враховуючи широкий спектр викликів, які принесла Україні війна, і різноманітність існуючих ініціатив, які невтомно працюють, щоб допомогти тваринам, «Ветеринари без Кордонів – Канада» хочуть розширити мережу партнерів та надати екстрене фінансування більшій кількості українських організацій.

Цей відкритий конкурс ініціатив спрямований на підтримку широкого спектру заходів із захисту та забезпечення добробуту тварин в Україні. Ініціативи, подані на цей конкурс, мають допомогти задовільнити нагальні потреби тварин і власників тварин, які постраждали від війни. Активності в рамках ініціатив можуть бути дуже різними. «Ветеринари без Кордонів – Канада» цінують індивідуальний підхід, не обмежують тематику заходів і заохочують організації пропонувати найбільш ефективні рішення.

У результаті цього конкурсу VWB – Canada планує підтримати щонайменше п’ять проектів на суму до 10,000 канадських доларів кожен.

Географія проектів обмежена Україною (ініціативи, реалізовані в інших країнах, не будуть підтримані в рамках цього конкурсу).

VWB – Canada очікує ініціативи від зареєстрованих в Україні громадських та благодійних організацій та інших некомерційних організацій. Заявки, подані від імені фізичних осіб, комерційних організацій, державних установ, політичних партій чи релігійних організацій, розглядатися не будуть

Очікується, що тривалість запропонованих проектів не перевищуватиме трьох місяців і буде завершена до кінця 2022 року.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 31 серпня 2022 року, у вересні підтримані організації отримають фінансування та зможуть розпочати діяльність.

Як подати заявку

Для участі у конкурсі будь ласка надішліть на електронну адресу [email protected]  наступні документи з темою повідомлення: Ukraine Open Call:

  1. Коротка аплікаційна форма (заповнена у форматі Word), яка описує основну ідею, мету та запропоновані заходи проекту.
  2. Бюджет (заповнюється в Excel);

Шаблони аплікаційної форми та бюджету ви можете знайти в додатках до цього оголошення. Просимо подати заявку не пізніше 31 серпня 2022 р.

Оцінка пропозицій

Подані пропозиції будуть оцінюватися за наступними критеріями:

  • Відповідність тематиці та пріоритетам конкурсу
  • Узгодженість очікуваних результатів проекту та запропонованих активностей
  • Конкретність та реалістичність діяльності
  • Досвід і мотивація організації

Звітність 

Після отримання гранту від VWB – Canada одержувачі гранту самостійно відповідатимуть за моніторинг виконання проекту.

Від партнерів очікується:

  • Короткий щомісячний звіт про впровадження проекту з інформацією про будь-які потреби чи виклики, які «Ветеринари без кордонів – Канада» зможуть допомогти вирішити
  • Описовий звіт після завершення проекту
  • Фінансовий звіт

Інформаційна сесія

Щоб надати відповіді на запитання, які можуть виникнути під час підготовки проектних пропозицій, «Ветеринари без кордонів – Канада» організовують інформаційну сесію 22 серпня о 17.00 (за київським часом). Для участі будь ласка зареєструйтеся за посиланням.

 

VWB Ukraine Response Open Call UKR

VWB Budget template


Останні публікації цього розділу:

Оголошення про відкриті торги щодо постачання продуктових наборів в місто Ізюм

Програма UNIC грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMEs)

Тендер на забезпечення послуг бронювання та поселення / готельного сервісу в регіонах України_RFP#544

Реєстрація на семінар для журналістів, що переїхали в інші міста України або за кордон

Капітальний ремонт приміщення гуманітарного центру за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна 127

Тендер на закупівлю меблів та товарів для благоустрою житла