Конкурс інформаційних матеріалів «Регіональні голоси за децентралізацію»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


konkurs_pressclub
Конкурс інформаційних матеріалів «Регіональні голоси за децентралізацію»

Громадська організація «Прес-клуб реформ» оголошує Конкурс журналістських матеріалів, що є частиною «Регіональні голоси за децентралізацію», який реалізується за підтримки «Фонду розвитку ЗМІ» Посольства США в Україні. Метою Конкурсу є поширення демократичних цінностей і процесів у суспільстві в Центральній Україні, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності журналістів у ході висвітлення процесів децентралізації та інтенсифікація використання репортерами нових медіа задля висвітлення децентралізації, просування прозорих та демократичних процесів у ході здійснення реформи децентралізації у центральній Україні.

Завдання Конкурсу полягає у підтримці та заохоченні тих журналістів та мас-медіа, хто професійно висвітлює актуальні питання, котрій стосуються реформи децентралізації, а також успішної реалізації реформи на території Кіровоградської, Вінницької та Черкаської областей; адвокації питань створення об’єднаних територіальних громад та поширення успішних практик на території Кіровоградської, Вінницької та Черкаської областей; популяризації і поширенні актуальної інформації серед громадян України про важливість реформування органів місцевого самоврядування.

Прийом і реєстрація конкурсних заявок та робіт триває до 5-го червня 2017 року. Розгляд заявок та робіт конкурсним журі триватиме з 5 червня до 15 червня 2017 року. Оголошення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час заключного форуму у рамках проекту «Регіональні голоси за децентралізацію» влітку 2017 року.

Участь у Конкурсі можуть брати журналісти, медіа-активісти, блогери, які працюють у національних та місцевих ЗМІ, що зареєстровані або поширюють свою діяльність на аудиторію Кіровоградської, Вінницької та Черкаської областей. До участі у Конкурсі приймаються статті, опубліковані у друкованих виданнях (журналах, збірниках, газетах) та на веб-сайтах, а також відео-сюжети та радіо-програми, що виходили в ефір у період з 1 березня 2017 року і до 5-го червня 2017 року. Статті та відео-матеріали, що не були опубліковані або не вийшли в ефір, не приймаються до розгляду.

Тематика статей, що приймаються до розгляду, повинна стосуватися тем  децентралізації, об’єднання територіальних громад, впровадження реформи на рівні трьох зазначених вище областей України, успішних прикладів взаємодії місцевої влади та громади у сфері децентралізації та інших тем у рамках зазначених вище завдань Конкурсу. Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Стаття в друкованому ЗМІ», «Он-лайн публікація» та «Сюжет у випуску новин\програма на телебаченні\радіо». У кожній з номінацій визначається по три переможці – всього буде 9 (дев’ять) призерів, яких буде відзначено відповідними призами.

Для участі в Конкурсі автор має надіслати Заявку, яка містить інформацію про автора (ПІБ, контакти, місце роботи), відомості про ЗМІ (назва ЗМІ, юридична та фактична адреса, реквізити, контактні телефони, наклад (аудиторія). До заявки також має бути прикладено текстову версію матеріалу (у форматі Microsoft Word) та скановану копію опублікованої статті із вказаною назвою видання та датою публікації або посилання на відео, опубліковане он-лайн та скановану ефірну довідку про вихід сюжету\програми в ефір не пізніше 17:00 5-го червня 2017 року.

Надсилати заявки, статті та анкетні дані можна електронною поштою на адресу [email protected] з поміткою в темі «Конкурс» та файлами у додатку. Кількість робіт від одного автора не обмежується. Автор сам визначає номінацію кожної поданої роботи. Результати Конкурсу будуть оголошені на офіційному сайті громадської організації «Прес-клуб реформ», а також під час заключного форуму, що відбудеться влітку 2017 року.

Погляди організаторів Конкурсу, а також авторів робіт, які будуть подані на Конкурс, не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S.Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Довідки за телефоном: (050) 321-39-19 (у робочі дні, з 9.00 до 18.00). Контактна особа – Вікторія Талашкевич


Останні публікації цього розділу:

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів

Тендер на проведення семінарів із працевлаштування та кар’єрних консультацій

Конкурс бізнес-проєктів від програми CLEAR, Global Communities