Конкурс грантів від програми “Спроможні та сильні”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olha Milianovych

SRT&CAP_fb_post_10+_2
Конкурс грантів від програми “Спроможні та сильні”

Щоб посилити стійкість та ефективність організацій громадянського суспільства (надалі – ОГС), які надають послуги постраждалому від повномасштабного вторгнення населенню, а також сприяти розвитку організацій в умовах війни, в межах другої фази програми «Спроможні та сильні» Фонд Східна Європа оголошує конкурс грантів.

Програма «Спроможні та сильні» впроваджується Фондом Східна Європа за фінансування Швейцарії. 

У межах грантового компоненту програми будуть підтримані ініціативи ОГС, що надають підтримку постраждалим від повномасштабного вторгнення. Фокус підтримки пропонується зосередити на найбільш вразливих групах, як-от внутрішньо переміщені особи  й особи, які повернулися до місць постійного проживання, місцеве населення, а також жінки та діти, які постраждали внаслідок війни.

Грант можна отримати для виконання проєктів щодо реагування на потреби цільової аудиторії організацій, підтримки наявних та/або розвиток нових послуг і активностей. Також організації можуть отримати підтримку для посилення операційної та організаційної спроможності.

 Податися можна за такими двома лотами:
Лот 1: Гранти від 3 000 000 грн до 4 500 000 грн. Підтримаємо від 7 до 10 проєктів.
Лот 2: Гранти розміром від 1 000 000 грн до 1 300 000 грн. Тут підтримаємо від 10 до 15 проєктів.
 
Дедлайн подання заявок: до 23:59 20 вересня 2023 року.
З усіма умовами конкурсу ознайомтеся за посиланням: https://bit.ly/44p7cdh
 
6 вересня о 14:00 відбудеться інформаційна сесія, де йтиметься детальніше про конкурс та можна буде отримати відповіді на запитання. 
Зареєструватися: https://forms.gle/qjF8hoexYGFmkwYNA або підписуйтеся на фейсбук-подію. Інфосесія також транслюватиметься на фейсбук-сторінці Фонду Східна Європа.


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"