Конкурс грантів для підтримки безпілотної авіації «Крила перемоги» (Рівненщина)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
rkraplych

Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує конкурс грантів для підтримки волонтерських ініціатив з розвитку місцевої безпілотної авіації «Крила перемоги».
Конкурс грантів для підтримки безпілотної авіації «Крила перемоги» (Рівненщина)

Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує конкурс грантів для підтримки волонтерських ініціатив з розвитку місцевої безпілотної авіації «Крила перемоги».

Питання забезпечення підрозділів бойовими та розвідувальним дронами, – це питання збереження сотень-тисяч життів наших військових, переконані спеціалісти. За найоптимістичнішими прогнозами зараз держава та волонтери покривають не більше 10% потреб у дронах наших захисників. 

До 2014 року держава взагалі не звертала увагу на галузь військового виробництва. Війна дала поштовх, але ті виробники, які з’явилися, не були підтримані державою і в результаті, з приблизно півсотні різних виробників, стартапів, гаражних виробництв, до повномасштабного вторгнення дожили 5-6 виробників із дуже невеликими виробничими потужностями, які можуть виробляти приблизно по 10-20-30, максимум 50 комплексів кожен із них. У той час, як нам для того, щоб зберегти життя наших військових, цивільних, потрібно сотні тисяч дронів щомісячно.

Виробництво безпілотних літальних апаратів налагоджене у м. Рівне. 

Тому, Фундація імені князів-благодійників Острозьких, як фонд розвитку громад, підтримуючи місцевого виробника, що забезпечує потреби захисту України та сприяє збереженню життів українських військових запроваджує програму підтримки безпілотної авіації «Крила перемоги» https://pbof.org.ua/category/pidtrymaj/

Кошти на благодійну програму підтримки безпілотної авіації «Крила перемоги» зібрані від громадян м. Рівне і його околиць у скарбнички в рамках благодійної програми «Підтримка добровольців та їх родин».

Мета конкурсу грантів – мобілізувати зусилля благодійних і громадських організацій, а також волонтерських груп, щоб залучити громадян, трудові колективи, підприємців, ЗМІ, органи місцевого самоврядування та державної влади до організації та підтримки власного, українського виробництва потрібних для Перемоги безпілотних літальних апаратів (БпЛА) місцевого виробництва.

До участі в конкурсі грантів запрошуються 

  • місцеві благодійні та громадські організації, 
  • а також ініціативні групи громадян 
  • та волонтерські і молодіжні центри 

з громад Рівненської області. 

Співпраця з грантерами відбуватиметься у 2 етапи

1. Потенційні отримувачі грантів пройдуть тренінг з фандрейзингу (залученні фінансування). 

2-денний тренінг включатиме розуміння системного залучення ресурсів (фандрейзингу), розуміння мотивів потенційних фінансових партнерів, оволодіння 30 інструментами фандрейзингу, складання плану залучення ресурсів, що дозволить зібрати необхідні кошти для виготовлення безпілотних літальних апаратів на замовлення військових підрозділів і навчання операторів БпЛА.

2. Надання мікро-грантів місцевим волонтерським групам, неприбутковим, або благодійним організаціям, які зацікавлені у використанні інструментів залучення фінансування для виготовлення БпЛА та навчання операторів БпЛА.

Термін виконання мікро-проєктів: 2-6 місяців. 

  • Максимальна сума конкурсу складає 120 000 грн.
  • Оптимальний розмір кожного мікро-гранту становитиме до 40 000 грн.

Для участі у конкурсі пропонуємо заповнити реєстраційну форму.

Кінцевий термін подання заявки: 30 вересня 2023 року.

Тренінг для учасників конкурсу відбудеться у жовтні 2023 року. 

Орієнтовний початок проєктів, які будуть подані учасниками після тренінгу – листопад 2023 року. 

Якщо у Вас виникнуть будь які запитання щодо участі у навчанні з фандрейзингу та\чи конкурсі грантів пропонуємо звернутися до представника Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслана Краплича:

Тел.: 0503392518 (Телеграм, Вайбер, Ватсап) 

[email protected] 

Якщо Ви бажаєте зробити свій внесок у благодійну програму – можна направити Вашу пожертву  https://pbof.org.ua/category/pidtrymaj/

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля будівельних матеріалів PFRU-2024-062|Chemonics ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Закупівля навісного обладнання до екскаваторів-навантажувачів

Український фонд “Благополуччя дітей” оголошує відбір постачальника на проведення комплексу ремонтних робіт в офісному приміщенні

Конкурс на закупівлю меблів

Тендер на організаційне та технічне забезпечення 2-х заходів

Відкрите запрошення до подачі проектих пропозиції від Відділення Польської Гуманітарної Акції в Україні